Po 19 latach zmieni się wejście główne i rotunda Galerii Mokotów

2019.06.03

Wybudowana w 2000 roku Galeria Mokotów przejdzie remont, a dokładnie wejście główne i rotunda.

Rozpoczął się remont reprezentacyjnej części fasady Galerii Mokotów - wejścia głównego oraz rotundy. Nowa elewacja to głównie szkło i aluminium, co nadać ma nowoczesny charakter. Zwieńczeniem fasady po remoncie będzie nowy neon Galerii Mokotów.

Zmiany czekają również główne wejście od ulicy Wołoskiej, gdzie w ogromnej szklanej witrynie zostaną osadzone duże drzwi obrotowych, które stanowiły będą główny element zmodernizowanego wejścia do Galerii Mokotów od strony ulicy Wołoskiej. Dodatkowo odnowiona zostanie także przestrzeń znajdują się przed wejściem głównym.

Prace remontowe ruszyły w czerwcu i potrwają do pierwszego kwartału 2020 roku. Wartość inwestycji to około 20 mln zł, a głównym wykonawcą została firma Rembor. Projekt finansowany jest przez Unibail-Rodamco-Westfield.

Przypomnijmy, że to nie jest jedyny remont, jaki w ostatnim czasie przeszła Galeria Mokotów. Pięć lat temu zmodernizowana i przebudowana została strefa restauracyjna „Grand Kitchen”, a ponad 2 lata temu powstała strefa The Designer Gallery dedykowana jest wszystkim tym, którzy lubią bawić się modą.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.