Galeria Mokotów zmienia nazwę na Westfield Mokotów. Wkrótce wielkie otwarcie


2022.09.16
Autor: Piotr Maślak
Pod koniec września Galeria Mokotów dołączy do elitarnego grona centrów handlowych, w tym takich jak Westfield London czy Westfield World Trade Center w Nowym Jorku. Warszawskie centrum handlowe zmieni nazwę na Westfield Mokotów. Z okazji nowego otwarcia zaplanowano m.in. koncert brytyjskiej piosenkarki Jessie Ware.

Na 29 września zaplanowano ważne wydarzenie w historii Galerii Mokotów. Tego dnia obiekt dołączy do światowego grona centrów handlowych Westfield i przyjmie nazwę Westfield Mokotów. Z tej okazji odbędzie się koncert brytyjskiej piosenkarki Jessie Ware na dachu Westfield Mokotów w czwartek 29 września o godzinie 20.00.

Rebranding Galerii Mokotów jest kontynuacją strategii rozwoju marki Westfield w Europie. Podobne zmiany przechodzące centra Parquesur w Madrycie i Taby Centrum w Sztokholmie. Westfield jest znakiem rozpoznawczym kultowych centrów handlowych na świecie, takich jak Westfield London czy Westfield World Trade Center w Nowym Jorku. Aby dana galeria mogła funkcjonować pod tym szyldem musi spełnić określone warunki, w tym posiadać doskonałą lokalizację z świetnym połączeniem komunikacyjnym, najwyższej klasy podejście do doświadczeń konsumenckich czy zaangażowanie społeczne i działania w duchu zrównoważonego rozwoju.

29 września na fasadzie centrum handlowego zawiśnie logo Westfield. Tego dnia odbędzie się także koncert brytyjskiej piosenkarki Jessie Ware na dachu budynku. Początek o godzinie 20:00. Wśród innych atrakcji z okazji nowego otwarcia warszawskiej galerii będzie możliwość wygrania cennych nagród, w tym wycieczek „Śladami WESTFIELD” do Nowego Jorku, Londynu czy Paryża.

Galeria Mokotów należąca do Unibail-Rodamco-Westfield, oferuje na trzech piętrach około 260 sklepów i punktów usługowych, a także fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicy Wołoskiej 12 na Mokotowie.

Komentarze


  • Raf
    Gość
    2022-09-17 23:30:19
    Chyba ktoś zgłupiał z pseudosnobizmu, że się na to nabiera. Co z tego, że zmieni się nazwa ? Sklep pozostaje sklepem. To tylko w PL jest możliwe ekscytowaniem się zmiana nazwy sklepu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.