Pierwszy etap osiedla Miasto Wola już gotowy

2016.01.14

Wydane zostało prawomocne pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu warszawskiej inwestycji Miasto Wola. Deweloper projektu, który powstaje przy ulicy Jana Kazimierza jest Grupa Waryński i Dantex.

Pierwszy etap inwestycji Miasto Wola to 112 lokali mieszkalnych o metrażach od 27 do 143 metrów kwadratowych w kameralnym budynku w kształcie litery C, o wysokości od 3 do 9 pięter. Sprzedaż mieszkań ruszyła w lipcu 2014 roku i obecnie niemal wszystkie lokale z tej fazy projektu zostały sprzedane. Na ostatnich kondygnacjach obiektu znajdują się apartamenty z tarasami.

W sprzedaży są obecnie mieszkania drugiego i trzeciego etapu inwestycji, w których powstaną odpowiednio 113 i 132 lokale. Zakończenie budowy drugiej fazy projektu zaplanowano na trzeci kwartał bieżącego roku, a oddanie do użytku trzeciego etapu to czwarty kwartał 2017 roku.

Docelowo osiedle Miasto Wola składało się będzie z około 860 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 51 tys. mkw. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia 4am Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • basia
    Gość
    2016-01-14 19:10:37
    Bardzo podoba mi się obecna odsłona Woli, to zupełnie inna dzielnica niż jeszcze kilka lat temu, Bliska Wola także rozpoczęła kolejny etap budowy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.