Dostępne mieszkania w III etapie osiedla Miasto Wola w Warszawie


2015.12.01
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w trzecim etapie warszawskiego osiedla Miasto Wola, wspólnego projektu Grupy Waryński oraz firmy Dantex. Prace budowlane mają rozpocząć się wiosną 2016 roku.

Miasto Wola to osiedle mieszkalne powstające przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W trzecim etapie prac powstanie 132 lokali mieszkalnych o metrażach od 26 do 140 metrów kwadratowych. Dodatkowo powstanie pięć lokali handlowo-usługowych oraz 153 miejsca parkingowe. Mieszkania posiadały będą balkony, tarasy lub loggie, a te mieszczące się na parterze - ogródki.

Budynek wyposażony zostanie w monitoring, recepcję oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe znajdą się zarówno w podziemnej hali garażowej oraz na stanowiskach naziemnych. Ceny za 1 m kw. rozpoczynają się od ok. 6 700 zł.

Budowa trzeciego etapu rozpocznie się wiosną przyszłego roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia 4AM Architekci.

Osiedle Miasto Wola powstaje na działce o powierzchni 34 355 m kw. i składać się będzie z budynków mieszkalnych wielorodzinnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji. Docelowo inwestycja zaoferuje około 850 mieszkań.

Inne wiadomości o Miasto Wola, Dantex, 4 a.m. Architekci, Waryński Grupa Holdingowa

Komentarze


  • bea
    Gość
    2015-12-09 16:22:46
    Wydaje mi się że osiedle Bliska Wola jest nieco ładniejsze, tam wiele w krajobrazie zmienia Wola Invest ze swoją ciekawą zabudową.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.