P180 Warsaw - nowy projekt biurowy Skanska w Warszawie

2020.07.30

Skanska przystąpiła do budowy nowoczesnego biurowca P180 Warsaw przy stacji Metro Wilanowska. Biurowiec będzie gotowy w 2022 roku.

P180 Warsaw to nowoczesny, 15-kondygnacyjny biurowiec, który zaoferuje około 32 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Inwestycja powstająca przy stacji Metro Wilanowska została zaprojektowana przez pracownię PRC Architekci.

Skanska rozpoczęła realizację biurowca u zbiegu ulic Puławskiej i Domaniewskiej. Inwestycja to kolejny projekt biurowy firmy, który powstaje zgodnie z wytycznymi certyfikatu WELL. To system certyfikacji, który mierząc jakość powierzchni biurowej, weryfikuje ponad 100 cech budynku.

Biurowiec P180 oferował będzie wiele udogodnień dla użytkowników, w tym m.in. pełną infrastrukturę dla rowerzystów czy miejsca postojowe dla skuterów i hulajnóg. W obrębie budynku zastosowany zostanie zielony beton, który jest innowacyjnym materiałem, neutralizującym szkodliwe związki azotu pochodzące ze spalin samochodowych.

Powierzchnia typowego piętra biurowego w P180 wynosi około 2 100 mkw. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na 190 samochodów. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Skanska, która odda biurowiec w III kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec P180 Warsaw, Skanska, PRC Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.