Otwarcie pierwszego w Warszawie NYX Hotel w kompleksie Varso Place

2020.12.17

Na początku przyszłego roku otwarty zostanie w Warszawie pierwszy NYX Hotel by Leonardo Hotels: NYX Hotel Warsaw, zlokalizowany w pobliżu najwyższego budynku w Europie Środkowej.

NYX Hotel Warsaw zlokalizowany jest w kompleksie Varso Place, w sąsiedztwie wieżowca Varso Tower, który jest najwyższym budynkiem w Europie Środkowej, a który zaprojektowany został przez renomowane studio Foster + Partners. Otwarcie pierwszego w stolicy NYX Hotel by Leonardo Hotels: NYX Hotel Warsaw nastąpi 11 stycznia 2021 roku.

Pod szyldem NYX Hotels znajduje się obecnie w Europie siedem hoteli. W warszawskim hotelu znajduje się 331 stylowych pokoi i apartamentów, a dla klientów biznesowych przygotowanych zostało pięć sal konferencyjnych, które można dowolnie łączyć. Lobby hotelowe NYX Hotel Warsaw zajmuje przestrzenna restauracja oraz bar. Dopełnieniem oferty jest sala gier oraz studio fitness.

Szczególną atrakcją NYX Hotel Warsaw, oprócz sąsiedztwa najwyższego budynku w Unii Europejskiej będzie bar zlokalizowany na 19-stym piętrze na dachu budynku, z którego będzie można korzystać w cieplejsze dni.

Za wystrój wnętrz hotelu odpowiada znany projektant - Andreas Neudahm.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.