Otwarcie hotelu Motel One Warszawa-Chopin

2019.07.12

Przy ulicy Tamka w Warszawie otwarty zostały hotel Motel One Warszawa-Chopin, który oferuje 333 pokoje wraz z centrum konferencyjnym.

Motel One, grupa budżetowych hoteli z Monachium, otworzyła swój nowy hotel w Warszawie. Przy ulicy Tamka otwarty został Motel One Warszawa-Chopin, naprzeciwko Narodowego Instytutu i Muzeum Fryderyka Chopina.

Wystrój hotelu nawiązuje do muzyki i postaci Fryderyka Chopina, który żył i tworzył w Warszawie, a którego muzeum znajduje się naprzeciwko obiektu Motel One.

Nowy warszawski hotel oferuje 333 pokoje, sale konferencyjną i bar. Ceny w hotelu Motel One Warszawa-Chopin zaczynają się od 259 zł za noc w pokoju jednoosobowym. Świeżo otwarty hotel oferuje również śniadania w szerokim wyborze produktów ekologicznych czy też kawę Fair Trade. Klienci mogą korzystać również z podziemnego parkingu samochodowego, Wi-Fi, przechowywalni bagażu czy całodobowej recepcji.

Budowa hotelu ruszyła w 2017 roku, a jej generalnym wykonawcą była firma Strabag. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kikowski Architekci. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 12 700 mkw.

Marka Motel One to to niemiecka sieć hoteli, która obecnie obejmuje ponad 70 obiektów w różnych miastach Europy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Fjdjcjxha
    Gość
    2019-07-12 19:40:45
    WOW ale super

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.