Otwarcie flagowego i najbardziej prestiżowego sklepu OBI w Polsce. Obok powstaje biurowiec

2022.06.15

Pierwsi mieszkańcy aglomeracji warszawskiej zrobili zakupy w nowo otwartym sklepie popularnej sieci marketów budowlanych w Polsce - OBI. Docelowo pracę w nowej placówce znajdzie 160 osób.

W ramach pierwszego etapu budowy kompleksu handlowo-biurowego u zbiegu ulic Puławskiej i Kuropatwy w Warszawie otwarty został flagowy i najbardziej prestiżowy sklep OBI w Polsce. Inwestorem obiektu jest firma TransG RMD ,która należy do grupy spółek inwestycyjnych Pana Dariusza Gardener.

Market budowlany OBI powstał w sąsiedztwie supermarketu Selgros i jest on piątym tego typu obiektem w Warszawie i 61. w kraju. Przy realizacji inwestycji wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne i budowlane, a także wiele nowatorskich rozwiązań, w tym m.in. kasy samoobsługowe, OBImaty 24/7 do odbioru zamówień online, a także strefa Drive-In pozwalająca na szybkie zakupy. Market o powierzchni ponad 12 000 mkw. oferuje produkty potrzebne do budowy, remontu i wyposażenia domu, natomiast 2 700 m kw. zajmuje centrum ogrodnicze.

Dla zmotoryzowanych klientów otwartego właśnie marketu OBI przygotowano parking samochodowy na ponad 300 stanowisk wraz z miejscami do ładowania samochodów z napędem elektrycznym.

Nowy OBI w Warszawie oferuje ponadto szereg usług, w tym stolarnię, punkt wynajmu maszyn i narzędzi czy profesjonalnego sprzętu budowlanego.

W najnowszej placówce znajdzie zatrudnienie 160 osób.

W drugim etapie inwestycji powstaje budynek biurowo-wystawienniczy.

Źródło: tabelaofert.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.