Otwarcie Apple Muzeum Polska. Fabryka Norblina z niepowtarzalną przestrzenią technologicznego giganta

2022.05.23

Już w najbliższą sobotę, 28 maja otwarte zostanie jedyne w Polsce Apple Muzeum Polska z największą na świecie kolekcją produktów najbardziej rozpoznawalnej marki technologicznej.

Już od najbliższego weekendu będzie można odwiedzić jedyne w naszym kraju Apple Muzeum Polska, które zlokalizowane jest w warszawskim kompleksie Fabryka Norblina na powierzchni 350 metrów kwadratowych.

Apple Muzeum Polska to najpełniejsza kolekcja na świecie, w której każdy z odwiedzających będzie miał możliwość zobaczenia historii i rozwoju technologicznego lidera - firmy Apple. Muzeum dysponuje zbiorem ponad 1 500 eksponatów z największą na świecie kolekcją produktów najbardziej rozpoznawalnej marki technologicznej, w tym starymi komputerami Apple, Macintosh oraz NeXT.

W Fabryce Norblina będzie można zobaczyć nie tylko iPody, komputery, telefony czy laptopy, ale także np. premierowy numer NeXTWORLD Jan/Feb 1991, Apple Service Technical Procedures, 1982-1984 czy pierwszy katalog reklamowy Apple drukowany w kwietniu 1977 roku. Część ekzsponatów dostępna będzie tylko czasowo.

Ważną częścią Apple Muzeum Polska są tablice interaktywne, a także kolekcja żywa, w której możesz poznać i dotknąć historię.

Bilety są już dostępne do nabycia na oficjalnej stronie muzeum. W ofercie znajduje się bilet normalny, ulgowy oraz rodzinny. W dniu otwarcia Apple Muzeum Polska bilet normalny jest dostępny w cenie 55 zł, ulgowy w cenie 40 zł, a grupowy (2+2 / 2+3) - 140 zł.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.