Nike nowym najemcą powierzchni handlowych w Factory Warszawa Annopol

2013.01.09

Do przyszłych najemców wielkiego centrum wyprzedażowego Factory Warszawa Annopol dołącza producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych Nike. Na outlet produktów tej marki przeznaczono lokal o powierzchni 770 metrów kwadratowych.

Nike jest stałym najemcą powierzchni handlowych w outletach Factory na terenie polski i Europy. Nic dziwnego, że firma już zarezerwowała lokal w nowo powstającym centrum wyprzedażowym należącym do sieci. W butiku Nike na terenie centrum Factory Warszawa Annopol będzie można znaleźć buty, ubrania i akcesoria tej marki w niskich, niemalże dyskontowych cenach.

Będący w trakcie budowy Factory Warszawa Annopol jest już drugim centrum sieci Factory na terenie stolicy. Inwestycję podobnie realizuje firma Neinver Polska, która wybudowała również pierwszy outlet Factory w stolicy. W Factory Warszawa Annopol u zbiegu Trasy Toruńskiej i ul. Annopol poza Nike'iem znajdą się sklepy takich wielkich marek jak Vero Moda, Lee Cooper, Levis, Tommy Hilfiger, Wittchen, Big Star, Tom Tailor, VIP Collection i Digel.


Generalnym wykonawcą wartej 35 mln euro inwestycji, jest firma Budimex. Projekt budynku został przygotowany przez biuro architektoniczne APA Wojciechowski.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.