Novélia Bemowo - nowy projekt francuskiego dewelopera już z wykonawcą

2022.05.13

Firma Swietelsky z Austrii została generalnym wykonawcą inwestycji Bouygues Immobilier Polska na warszawskim Bemowie.

Francuski Bouygues Immobilier ogłosił wykonawcę swojej najnowszej inwestycji na Bemowie w Warszawie. Na osiedlu Górce powstanie budynek Novélia Bemowo.

Firma Swietelsky powstała w 1936 roku w Austrii i obecnie ten międzynarodowy koncern pracuje przy budowie nowej linii metra w Wiedniu. Wykonawca będzie miał czas do końca pierwszego kwartału 2024 roku na realizację zadania przy ulicy Wieśniaczej 89.

Novélia Bemowo będzie 7-kondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym z podziemną halą garażową o nowoczesnej formie. Bryła inwestycja została przełamana rytmicznymi uskokami, a elewację na całej długości otaczają linie balkonów. Mieszkania zlokalizowane na najwyższym, szóstym piętrze są celowo cofnięte w stosunku do elewacji o 3 metry.

W ofercie francuskiego dewelopera znajduje się 89 mieszkań o metrażach od 35 do 126 mkw. i układach 2-,3- i 4-pokojowych. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a mieszkania na najwyższej kondygnacji – dużymi tarasami na dachu. Inwestycja wyposażona zostanie w ekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne oraz oświetlenie LED. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Pole Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.