Notowana na NASDAQ firma w wieżowcu Skyliner na Woli

2021.01.13

Polska siedziba firmy MicroStrategy została przeniesiona do biurowca Skyliner w Warszawie. Pracownicy wprowadzą się do nowego biura w czerwcu tego roku.

MicroStrategy, która jest największą niezależną firmą Business Intelligence, posiadającą wiodącą platformę analityczną dla przedsiębiorstw. Spółka zapewnia nowoczesną analitykę na otwartej, wszechstronnej platformie korporacyjnej.

Notowana na NASDAQ firma przenosi swoją polską siedzibę do biurowca Skyliner zlokalizowanego przy Rondzie Daszyńskiego na Woli. Grupa Karimpol podpisała umowę najmu 3 000 mkw. powierzchni biurowej, na której swoją działalność MicroStrategy rozpocznie w czerwcu tego roku. Pracownicy firmy zajmą pierwsze piętro budynku Skyliner. W transakcji MicroStartegy doradzała firma AXI IMMO.

Skyliner jest obecnie jednym z najwyższych biurowców na mapie Warszawy. Zlokalizowany na Woli wieżowiec oferuje 45 000 mkw. powierzchni najmu na 34 kondygnacjach. W dolnej części biurowca znajdują się lokale z przeznaczeniem na usługi i handel, jak również ofertę gastronomiczną. Na 165 metrze wieżowca mieści się dwupoziomowy Skybar z widokiem na panoramę miasta.

Wieżowiec oferuje również pięciopoziomowy parking dla 432 samochodów. Skyliner został pre-certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.