Nexity wybuduje i wyremontuje na Pradze Północ


2020.09.29
Autor: Urbanity.pl
Firma Nexity, która zrealizuje inwestycję La Praga przy ulicy Radzymińskiej na Pradze Północ, zaangażuje się także w działania konserwacyjne w zabytkowych kamienicach sąsiadujących z nowym projektem.

Nexity zawarło porozumienie z m.st Warszawa związane z budową inwestycji La Praga. Deweloper zobowiązał się do wykonania szeregu prac remontowych sąsiednich kamienic przy ulicy Radzymińskiej 32 oraz Wołomińskiej 11.

W ramach przeprowadzonych prac, w tym wzmocnienie i zabezpieczenie budynków, Nexity podejmie się także przemurowania zwieńczeń kominów, wydłużenia ciągu kominowego najbliższej nowej inwestycji, pełnej wymiany więźby dachowej oraz wykonania nowej połaci dachowej

La Praga będzie pierwszym projektem firmy Nexity po prawej stronie Wisły. Inwestycja zaoferuje 132 mieszkania o niewielkich metrażach od 27 do 51 mkw. Większość lokali dysponowała będzie balkonami lub loggiami, a mieszkania na parterze - gródkami. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej, gdzie mieściły się będą również boksy lokatorskie.

Komentarze


  • Nexity
    Gość
    2020-12-28 11:43:10
    Szczerze wspolczuje mieszkancom kamienic, jak nexity za cos sie bierze to na pewno cos pojdzie nie tak

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.