Najwyższy biurowiec Unii Europejskiej z biurem dla kancelarii CMS


2022.02.08
Autor: Urbanity.pl
Na przełomie 2022 i 2023 roku do wieżowca Varso Tower w Warszawie wprowadzi się kancelaria CMS, która będzie pierwszą w Polsce kancelarią prawną ubiegającą się o certyfikat WELL.

Wkrótce najwyższy biurowiec w Unii Europejskiej stanie się siedzibą dla kancelarii CMS. Przyszłe biuro będzie zajmowało 7 000 mkw. powierzchni na pięciu piętrach wieżowca. Nowa przestrzeń, jako pierwsze biuro kancelarii prawnej w Polsce, zostanie poddana certyfikacji w systemie WELL Building Standard. Nadzór nad tym procesem pełni firma doradcza JLL.

Jedne z najwyższych pięter Varso Tower na przełomie 2022 i 2023 roku zostaną zagospodarowane pod działalność kancelarii prawnej CMS. Będzie to jedna z niewielu powierzchni biurowych w Polsce, dla której zostały podjęte działania związane z uzyskaniem certyfikatu WELL

Naszą ambicją jest, by nowa przestrzeń odzwierciedlała kulturę organizacyjną CMS, wspierała rozwój ponad 300-osobowego zespołu oraz realizowała nasze cele dotyczące poczucia przynależności i aktywnego uczestnictwa w życiu kancelarii. Dlatego na etapie aranżacji i organizacji nowej powierzchni intensywnie współpracujemy z naszymi pracownikami, uwzględniając ich styl pracy i oczekiwania. CMS jest jedną z nielicznych kancelarii prawnych na świecie i pierwszą w Polsce, ubiegającą się o certyfikację swojej siedziby w systemie WELL. Co więcej, nowa przestrzeń naszej kancelarii zostanie poddana także ocenie w standardzie BREEAM weryfikującym powierzchnię biurową pod kątem proekologicznych rozwiązań - Beata Kępowicz, Chief Financial and Operations Officer w kancelarii CMS

Nowa siedziba kancelarii CMS zostanie przetestowana pod kątem zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia osobom w niej przebywającym. Certyfikacja w systemie WELL ocenia jakość środowiska pracy danej powierzchni biurowej. Potwierdza, że warunki w biurze są optymalne, a dzięki przyjaznym i właściwie zaprojektowanym przestrzeniom pracownicy mogą czuć się w nim komfortowo.

Komentarze


  • ZSUEDAT
    Użytkownik
    2022-02-17 16:40:13
    szkoda że nie ma 300 metrów , przy Darze stalina wyglada wyjątkowo chudo/anemicznie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.