Największy klub fitness znajdzie się w biurowcu Blue Office

2018.03.14

Biurowiec Blue Office, który jest częścią warszawskiego kompleksu handlowego Blue City, zyskał kolejnych nowych najemców, którzy łącznie zajmą powierzchnię ponad 10 000 metrów kwadratowych. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest firma Savills.

Na ponad 10 000 mkw. opiewają umowy najmu podpisane w ostatnim czasie w warszawskim biurowcu Blue Office. Podpisane umowy stanowią około 30 proc. całej powierzchni biurowej budynku. Nowym najemcą została firma OKIN Facility Polska, która wynajęła około 1 400 mkw. powierzchni. W biurowcu swoją siedzibę będzie miał również właściciel sklepów sportowych GO Sport, którego biuro będzie miało około 1 100 mkw. Do grona najemców Blue City dołączyła także spółka Decsoft z powierzchnią 650 mkw.

Największą powierzchnię spośród nowych najemców zajmie jednak niemiecki operator fitness klubów, firma Fit/One, dla której będzie to debiut na polskim rynku. Klub fitness zajmie prawie 5 000 mkw. co oznacza, że będzie to największy pod względem powierzchni klub fitness w Polsce. Otwarcie Fit/One w Blue Office zaplanowane jest na grudzień 2018 r.

Dwie firmy, które już zajmują biura w Blue Office, zdecydowały się przedłużyć swoje umowy. Mowa o firmie Castorama ze swoim zapleczem biurowym w biurowcu oraz producent urządzeń dźwigowych ThyssenKrupp Elevator.

Blue Office to prawie 32 000 mkw. powierzchni biurowej na pięciu kondygnacjach. Biurowiec znajduje się prz Alejach Jerozolimskich w Warszawie, stanowiąc część kompleksu handlowego Blue City. Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good. Właścicielem obiektu jest spółka Blue Office Sp. z o.o..

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.