Na warszawskich Bielanach ukończono budowę inwestycji Latte


2022.12.09
Zakończyła się budowa 6-piętrowego budynku wielorodzinnego przy ulicy Sokratesa na warszawskich Bielanach. Unidevelopment, jako deweloper otrzymał już pozwolenie na użytkowanie i może rozpocząć przekazywanie kluczy nowym mieszkańcom.

Inwestycja pod nazwą Latte to 6-piętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany na działce przy ulicy Sokratesa 7 w dzielnicy Bielany. Do użytku oddano 124 mieszkania, z czego w sprzedaży pozostały jeszcze 22 lokale - głównie 3-pokojowe, ale dostępne są także 2- i 5-pokojowe.. W budynku znajduje się ponadto 5 lokali o charakterze handlowo-usługowym, a pod obiektem hala garażowa.

Elewacja budynku wykończona została materiałami nawiązującymi do naturalnych surowców – drewna i kamienia. Inwestycja Latte dostarczyła na rynek mieszkania o metrażach od 28 do 103 mkw.

Wśród udogodnień mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. stojaki rowerowe oraz samodzielne stacje serwisowe, przestrzeń do odpoczynku podzieloną na dwie strefy - otwartą i bardziej wydzieloną.

Komentarze


 • MarcinMC
  Użytkownik
  2022-12-13 05:31:32
  Ceny i rozkłady nie do zaakceptowania jak na takie blokowisko i oto efekt - kilkadziesiąt niesprzedanych mieszkań mimo skończonej budowy. A klienci co już kupili, próbują rozwiązywać umowy.

 • Mieszkaniec
  Gość
  2022-12-23 12:30:51
  Marcin MC skąd takie wiadomości? Umowę deweloperską można rozwiązać bez problemu, więc nikt nic nie musi próbować jeśli tylko chce. Reguluje to ustawa.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.