Latte na Bielanach. Deweloper podał ceny mieszkań i datę budowy


2021.06.08
Autor: Urbanity.pl
Unidevelopment zaprezentował swoje najnowsze osiedle mieszkaniowe, które powstanie na warszawskich Bielanach. Kiedy rozpocznie się budowa Osiedla Latte?

Najnowsza inwestycja firmy Unidevelopment w Warszawie to 7-kondygnacyjny budynek wielorodzinnych, który będzie miał elementy drewna i kamienia, a na jednej z jej ścian pojawi się artystyczny mural. Mieszkania z osiedla Latte trafiły właśnie do sprzedaży rezerwacyjnej. Ceny lokali zaczynają się od 11 400 zł/mkw.

W sierpniu br., rozpocznie się budowa nowego osiedla na Bielanach. Inwestycja powstanie przy ulicy Sokratesa 7 i zaoferuje łącznie 124 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 28 mkw. do 106 mkw., z czego siedem lokali będzie dwupoziomowych. W parterze budynku zaplanowano pięć pomieszczeń o charakterze usługowym.

Osiedle Latte zaoferuje mieszkania z tarasami o powierzchni do 45 mkw., a także trzyipółmetrowe mieszkania w parterze z ogródkami, z których największy liczyć będzie 107 mkw. powierzchni.

Wśród udogodnień dla przyszłych mieszkańców przygotowane zostaną m.in. stojaki rowerowe oraz samodzielne stacje serwisowe, przestrzeń do odpoczynku podzielona na dwie strefy - otwartą i bardziej wydzieloną. Całość zwieńczy taras z długą drewnianą ławką oraz leżankami.

Oddanie do użytku Osiedla Latte zaplanowano na koniec 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.