Na Ursynowie powstaje aparthotel z apartamentami inwestycyjnymi


2022.02.14
Autor: Urbanity.pl
J.W. Construction rozpoczął sprzedaż ponad 200 apartamentów inwestycyjnych na Ursynowie w Warszawie. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Apartamenty Pileckiego 59 to warszawska inwestycja J.W. Construction należąca do tzw. kategorii aparthoteli, co oznacza, że można nabyć lokal i odliczyć 23 proc. stawki VAT. Z nabyciem takiego lokalu wiąże się również określona ustawowo wysokość podatku od nieruchomości.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Pileckiego 59 na warszawskim Ursynowie i oferuje 224 apartamenty inwestycyjne o zróznicowanej powierzchni od 17 do 52 metrów kwadratowych. Lokale o metrażach od 25 do 52 mkw. posiadają salon z aneksem kuchennym i łazienkę, a większe mają osobną sypialnię. Z kolei mieszkania trzypokojowe dysponują oddzielną kuchnią i dwiema sypialniami. Wszystkie mają duże balkony i wyposażone są w klimatyzację.

W parterze budynku mieściło się będzie piętnaście lokali handlowo-usługowych, które przystosowane zostaną do prowadzenia działalności fitness clubu i restauracji. W części podziemnej zaplanowano 162 miejsca postojowe i stację ładowania samochodów elektrycznych. Parking zewnętrzny pomieści dodatkowe 106 aut.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro A8 Architektura Piotr Lewandowski. Apartamenty Pileckiego 59 zostaną oddane do użytku pod koniec 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.