MY Bemowo oddane przed czasem

2017.08.23

Drugi etap osiedla MY Bemowo w Warszawie został oddany do użytku przed czasem. Pierwsi mieszkańcy otrzymali klucze do swoich mieszkań już 21 sierpnia br. Deweloperem jest spółka Nexity Polska.

Korzystne warunki pogodowe oraz optymalizacja pracy pozwoliła na oddanie II etapu osiedla MY Bemowo przed terminem.

W tej części inwestycji powstało łącznie 156 mieszkań, rozlokowanych na sześciu kondygnacjach. W ofercie były lokale 2, 3, 4 i 5-pokojowe oraz 15 kawalerek. Mieszkania posiadają przestronne balkony, ogródki lub tarasy o powierzchni nawet do 90 metrów kwadratowych.

Z satysfakcją informujemy, że mieszkania w ramach II. etapu MY Bemowo oddajemy przed zaplanowanym terminem. Mamy nadzieję, że nowym lokatorom będzie się tu mieszkać naprawdę dobrze. Bemowo to dzielnica o wielu atutach, takich jak liczne tereny zielone, dobrze rozwinięta infrastruktura i dogodna komunikacja z centrum stolicy. Dlatego cieszy się sporym powodzeniem wśród Warszawiaków. Potwierdzają to wyniki sprzedaży, które osiągnęliśmy podczas inauguracji tej inwestycji jesienią 2015 roku. Wówczas aż 100 ze 156 mieszkań znalazło swoich właścicieli


- podsumowuje Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.