Murapol rusza ze sprzedażą mieszkań na kolejnym osiedlu w Warszawie

2018.04.13

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań, które powstaną w pierwszym etapie warszawskiej inwestycji firmy Murapol. Przy ulicy Kąty Grodziskie docelowo wybudowanych zostanie ponad 500 lokali w ramach inwestycji Osiedle Natura.

Pierwszy etap Osiedla Natura składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajdzie się 108 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie ponad 4 900 mkw. W ofercie dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 26 do 58 mkw. W każdym z budynków znajdą się 54 lokale, a na zewnątrz 108 naziemnych miejsc postojowych.

Warszawska inwestycja grupy Murapol powstanie na działce przy ulicy Kąty Grodziskie. Będzie to kilkuetapowy projekt deweloperski, który docelowo zaoferuje ponad 500 mieszkań o powierzchni użytkowej wynoszącej około 23 400 mkw. Budowa pierwszego etapu ruszy pod koniec II kwartału tego roku, a lokale będą przekazywane nowych właścicielom w III kwartale 2019 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia należąca do Grupy Abadon Real Estate.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.