Apartamenty Praskie i Osiedle Natura w Warszawie od Murapolu

2019.10.03

Murapol rusza ze sprzedażą mieszkań w dwóch warszawskich projektach nieruchomościowych - Apartamenty Praskie i kolejny etap Osiedla Natura.

Apartamenty Praskie to nowa inwestycja Murapolu w Warszawie, która zlokalizowana jest przy ulicy Witolińskiej na Pradze Południe. Projekt przygotowany został z myślą o nabywcach inwestycyjnych i składa się z 5-kondygnacyjnego budynku, w którym zaplanowano 276 lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- lub 3- pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 25 do 50 mkw.. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a mieszkania powyżej balkonami. Przyszli mieszkańcy Apartamentów Praskich będą mieli do dyspozycji podziemną halę garażową, lobby z recepcją i biurem, pomieszczenie socjalne dla pracowników i pomieszczenia gospodarcze.

Z kolei Osiedle Natura znajduje się przy ulicy Kąty Grodziskie na Białołęce. W drugim etapie inwestycji powstanie 3-kondygnacyjny budynek z 54 mieszkaniami 2-, 3- i 4- pokojowymi o powierzchniach od 25 do 57 mkw. Lokale parterowe posiadają ogródki, natomiast mieszkania znajdujące się na wyższych piętrach balkony. Zmotoryzowani mogą zaparkować samochód na naziemnych miejscach parkingowych. Docelowo Osiedle Natura składało się będzie z 10 budynków, w których znajdzie się prawie 1 500 mieszkań.

Autorem projektów architektonicznych obydwu inwestycji jest Murapol Architects Drive SA, pracownia należąca do Grupy Murapol.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.