Mokotów Plaza wynajęty

2011.03.21

Spółka Celtic Property Developments wynajęła ostatnie wolne powierzchnie w wybudowanym przez siebie biurowcu Mokotów Plaza w Warszawie. Tym samym, zgodnie z umową, budynek zmienił właściciela.

Inwestycja na warszawskim Służewcu została rozpoczęta w grudniu 2008 roku. W sierpniu 2010 biurowiec za 33 mln euro kupił hiszpański fundusz inwestycyjny Azora Europe. W myśl zawartej umowy Celtic był zobowiązany do wynajęcia pozostałej powierzchni biurowej.

Mokotów Plaza jest pięciokondygnacyjnym biurowcem wysokiej klasy, o całkowitej powierzchni najmu 15 290 m2.

Wśród firm, które zdecydowały się przenieść swoje siedziby na ulicę Postępu 6, są między innymi MediaCom, Polkomtel, Hachette, VF Polska Distribution, ISource, Abantia, Telepizza, One Systems, CNS Solutions, Glenmark oraz KCR.

"Mokotów Plaza to nasza trzecia inwestycja na stołecznym Służewcu. W jej sąsiedztwie stoją również wybudowane przez Celtic biurowce Helion i Luminar" - powiedziała reprezentująca Celtic Urszula Łoś.

Grupa Celtic planuje również rozpoczęcie budowy trzeciego etapu kompleksu biurowego Cybernetyki Office Park, który zlokalizowany jest w pobliżu Mokotów Plaza.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Inne wiadomości o Mokotów Plaza I

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.