Luksus jakiego w Warszawie jeszcze nie było? NOHO szykuje się do zagospodarowania działki w centrum miasta


2023.03.14
Autor: Bartosz Motorek
Spółka deweloperska, której udziałowcem jest Kulczyk Investments, planuje w centrum Warszawy budowę luksusowego apartamentowca. Inwestycja w miejsce dawnych zakładów Polfy określana jest przez inwestora, jako "najbardziej prestiżowych tego typu projekt w Polsce". Kiedy ruszy budowa?

NOHO Investment przygotowuje się do realizacji prestiżowej inwestycji apartamentowej w centrum Warszawy. Spółka deweloperska, której udziałowcem jest Kulczyk Investments, jest właścicielem nieruchomości o powierzchni 5 ha, w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego.

Teren dawnej Polfy przejdzie metamorfozę


Na dawnych terenach Warszawskich Zakładów Farmaceutycznych Polfa powstać ma luksusowy apartamentowiec z częścią usługową w parterze. Inwestycja zaoferuje przyszłym mieszkańcom także pakiet wielu udogodnień, w tym m.in. salę kinową, pokój klubowy, salę do jogi i pilatesu, strefę masażu, a także kameralną i klimatyczną salę kinową. Apartamentowiec, jak i jego wnętrza łączyć mają wyrafinowaną jakość i wzornictwo z najnowszymi trendami i wymaganiami nowoczesnego stylu życia. Deweloper zapowiada ponadto, że przywiązuje szczególną uwagę do zielonego otoczenia i korzysta z najnowszych zrównoważonych rozwiązań.

Planowana inwestycja powstanie na podstawie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza w tym kwartale ulic inwestycję o charakterze mieszkalno-usługowym.

W rozmowie z branżowym portalem Business Insider, Rafał Kula prezes NOHO Investment zapowiada, że w kwietniu br., poznać mamy docelowy projekt inwestycji, a najpóźniej na początku 2024 roku rozpocząć miałyby się prace budowlane na działce.

Deweloper działający w segmencie premium


NOHO Investment to doświadczony ogólnopolski deweloper działający w segmencie premium, który w swoim portfolio ma już zrealizowanych wiele projektów. Obecnie firma prowadzi wieloetapowy projekt wielofunkcyjny Młyny Mogilskie w Krakowie, w którym realizuje także apartamentowiec przy Lindego 2. Z kolei we Wrocławiu deweloper ma w planach budowę inwestycji apartamentowej przy ulicy Świdnickiej, w miejsce dawnego Solpolu, a w Katowicach projekt apartamentowy Nadgórników 14.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.