Krzewna Osiedle – nowa inwestycja Victoria Dom na warszawskim Targówku

2021.06.22

Victoria Dom rozpoczęła sprzedaż pierwszego etapu nowego osiedla mieszkaniowego na warszawskim Targówku – Krzewna Osiedle. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a klientów nie brakuje. To zasługa niewątpliwie korzystnej lokalizacji, bliskości różnych środków komunikacji miejskiej, doskonale zaprojektowanych mieszkań i bliskości natury.

Inwestycja Krzewna Osiedle powstaje u zbiegu ul. Swojskiej i Krzewnej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: w 4-kondygnacyjnym budynku zaprojektowano 79 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych lokali o metrażu od 27 m2 do 78 m2. W obiekcie są windy, a każdy z lokali ma balkon, a niektóre nawet dwa, natomiast mieszkania na parterze ogródki aż do 180 m2!

Dobra komunikacja i bliskość natury

Osiedle Krzewna jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami stolicy. Szybko dojedziemy stąd do stacji metra Trocka i stacji PKP Warszawa Zacisze Wilno. – Komunikacją miejską w 13 minut dojedziemy do Galerii Wileńskiej i ok. 20 minut do centrum. Atrakcją dla mieszkańców jest też bliskość atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w tym Zalewu Bardowskiego – mówi Ewa Rathe-Głowacka z Victoria Dom. Zaletą jest także bliskość sklepów, punktów usługowych, placówek służby zdrowia, szkół oraz przedszkoli. To doskonałe miejsce do życia szczególnie dla młodych ludzi. Przekonuje ich funkcjonalne mieszkania oraz rozwinięta infrastruktura i oraz możliwość szybkiego dotarcia do centrum.

Doskonała cena

Atutem Osiedla Krzewna są także atrakcyjne ceny mieszkań. – W naszej ofercie ceny zaczynają się od 8600 zł/m2. To doskonała cena, ponieważ wg danych NBP cena transakcyjna na rynku pierwotnym za metr kwadratowy w Warszawie wynosiła średnio 10 969 zł – mówi Ewa Rathe-Głowacka. Z ankiety przeprowadzonej przez GetHome.pl wśród pośredników na rynku nieruchomości wynika, że chociaż ponad połowa z nich spodziewa się w 2021 r. stabilizacji cen mieszkań, to jednak ponad jedna trzecia ankietowanych prognozuje wzrost cen. Ma do tego doprowadzić przede wszystkim zaostrzenie wymogów dotyczących termoizolacji dachów i ścian budynków. – Inwestycja w nieruchomość to jedna z najbardziej pewnych form lokaty kapitału. Stosunek jakości do ceny we wszystkich naszych projektach jest bardzo korzystny, warto więc zapoznać się z naszą ofertą – mówi Ewa Rathe-Głowacka.

Źródło: Victoria Dom

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.