Kolejny najemca wprowadza się do biurowca Gdański Business Center I

2015.07.16

Podpisana została umowa najmu z polskim oddziałem irlandzkiej spółki CHBC Investment Holdings Limited, który w jeszcze w tym miesiącu wprowadzi się do warszawskiego biurowca Gdański Business Center I. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Spółka 27 lipca bieżącego roku wprowadzi się do budynku B, wynajmując 440 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze biurowca Gdański Business Center I.

Gdański Business Center I mieści się na warszawskim Muranowie i oferuje biura o standardzie technicznym klasy A. Budynek został oddany do użytku w czerwcu ubiegłego roku i od tego czasu został skomercjalizowany w ponad 80 procentach.

Wśród najemców obiektu znajdują się takie firmy i instytucje jak: KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, SNC Lavalin, Provident, WebInterpret, Solid Logistics, EMC Computer Systems Poland, Ove Arup & Partners International Limited, KMD, Agito, Coloplast oraz Digital Virgo.

Warszawski biurowiec wchodzi w skład kompleksu Gdański Business Center i powstał w ramach pierwszego jego etapu. Docelowo kompleks składał się będzie z czterech biurowców klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej prawie 100 tys. mkw. Drugi etap inwestycji ruszył w lipcu 2014 roku i zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.