Firma doradcza wynajmuje biuro przy Inflanckiej w Warszawie


2023.05.23
Autor: Bartosz Motorek
Po wakacjach do kompleksu Gdański Business Center w Warszawie wprowadzą się pracownicy Alto - jedna z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce.

Firma doradcza Alto wynajęła biura w kompleksie biurowców Gdański Business Center przy ulicy Inflanckiej, który oferuje łącznie 101 000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni do pracy. Obiekt wchodzi w skład portfolio Savills Investment Management.

Nowy najemca warszawskiego biurowca zajmie łącznie 1 280 mkw. powierzchni na IV piętrze Budynku C. Pracownicy firmy wprowadzą się do swoich nowych biur w październiku 2023 roku. Umowa będzie obowiązywała przez 8 lat.

Alto to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce, która świadczy usługi dla międzynarodowych przedsiębiorstw z różnych branż w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego i kadrowo-płacowego oraz technologii w usługach podatkowych. Główne obszary specjalizacji to ubezpieczenia, nieruchomości, usługi finansowe, PE/VC, technologie, opieka zdrowotna/life sciences, energetyka i logistyka. Firmę tworzy zespół ponad 170 doradców podatkowych i prawnych, certyfikowanych księgowych oraz innych specjalistów.

Podczas transakcji obie strony były reprezentowane przez zespoły doradców CBRE.

Gdański Business Center jest kompleksem czterech nowoczesnych biurowców w standardzie klasy A, który zrealizowany został w dwóch etapach - faza I 2014 rok, a faza II 2016. Na terenie obiektu znajduje się rozbudowana przestrzeń handlowo-usługowa, w tym restauracje, kawiarnia, salon kosmetyczny, przedszkole, centrum medyczne, klub fitness Zdrofit oraz ogólnodostępny dziedziniec z elementami zieleni i małej architektury. Gdański Business Center oferuje ponadto 1379 miejsc parkingowych podziemnych i 76 naziemnych oraz infrastrukturę dla miłośników jednośladów z 416 stojakami rowerowymi, szatniami i prysznicami.

Do grona kluczowych najemców kompleksu w centrum Warszawy zaliczają się takie firmy jak: Provident Polska, KPMG, Allianz, Philip Morris, Euronet, KMD, Uber, Nielsen, Dell.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.