Kameralne wille miejskie od Dom Development w warszawskiej dzielnicy Włochy


2022.03.31
Autor: Urbanity.pl
Oferta firmy Dom Development została poszerzona o mieszkania z najnowszej inwestycji w Warszawie - Apartamenty Solipska. Projekt zakłada budowę budynków o charakterze willi miejskich.

Ruszyła sprzedaż mieszkań, jakie powstaną w ramach inwestycji Apartamenty Solipska, która powstanie na działce między ulicami Solipską i Fasolową, na terenie Starych Włoch. Deweloperem jest firma Dom Development.

Pierwszy etap osiedla Apartamenty Solipska zakłada realizację dwóch, trzypiętrowych budynków, w których zaplanowano 96 mieszkań. Ta część warszawskiej inwestycji zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2023 roku. W ofercie sprzedaży znajdują się lokale o zróżnicowanych metrażach od 27 do 122 mkw., w układach od 1 do 5 pokoi. Apartamenty na pierwszym i drugim piętrze będą mieć balkony, a położone na najwyższej kondygnacji – duże tarasy, a na te parterze – ogródki. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemny parking i boksy lokatorskie.

Docelowo osiedle, które zlokalizowane będzie między ulicami Solipską i Fasolową, na terenie Starych Włoch to cztery trzypiętrowe wille miejskie, zaprojektowane w modernistycznej stylistyce. Na terenie Apartamentów Solipska zaplanowano plac zabaw dla najmłodszych oraz strefę rekreacji. Na dachach pojawią się panele fotowoltaiczne, które pozwolą obniżyć opłaty za prąd w częściach wspólnych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.