JLL ma w portfelu dwa kolejne biurowce w Warszawie

2016.07.29

Firma doradcza JLL podpisała kontrakt na zarządzanie dwiema nowymi nieruchomościami z portfela Union Investment. Chodzi o budynek biurowy Zebra Tower oraz Pasaż Lipińskiego w Warszawie.

W ramach podpisanego kontraktu firma JLL będzie miała za zadanie kompleksowy nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi oraz utrzymywanie dobrych relacji długofalowych z najemcami tych dwóch warszawskich obiektów.

Zebra Tower to biurowiec położony przy ulicy Mokotowskiej 1, który dysponuje powierzchnią biurową na poziomie ponad 17 000 metrów kwadratowych. Budynek należący do firmy Union Investment był pierwszym biurowcem w Polsce, tóry otrzymał certyfikat LEED Gold w kategorii "Shell and Core".

Pasaż Lipińskiego to nieco mniejszy budynek, który oferuje około 6 000 mkw. powierzchni najmu. Biura znajdują się w zrewitalizowanej kamienicy pochodzącej z 1898 roku przy Alejach Jerozolimskich 61.

Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL, komentuje:

Cieszymy się z możliwości wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia przy tak charakterystycznych i ciekawych projektach, jak nowoczesny biurowiec Zebra Tower oraz Pasaż Lipińskiego - łączący historyczne wnętrza z wysokiej jakości standardem powierzchni. Dziękujemy Union Investment za zaufanie i powierzenie JLL opieki nad dwiema nieruchomościami z warszawskiego portfela funduszu

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.