Jest zgoda na budowę nowoczesnego apartamentowca na Kabatach

2022.01.13

Echo Investment dysponuje już pozwoleniem na budowę osiedla mieszkalnego Rytm, w sąsiedztwie stacji metra Kabaty.

Na zbiegu alei KEN i ulicy Wąwozowej w Warszawie wybudowana zostanie inwestycja pod nazwą Apartamenty Rytm. Apartamentowiec powstanie wzdłuż osi wyznaczonej przez ogólnodostępny ogród linearny inspirowany Lasem Kabackim. Deweloper posiada już pozwolenie na budowę.

Apartamenty Rytm zaoferują łącznie 288 mieszkań, które posiadały będą taras lub balkon. Na terenie inwestycji mieszkańcy będą mieli do dyspozycji m.in. wspólny taras na dachu, ogród linearny wzdłuż budynku strefy wypoczynkowe i sportowe na parterze. Dodatkowo przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z Paczkomatu InPost, rowerowni, strefy spotkań z miejscem na kino letnie oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Aby idealnie wkomponować się w otoczenie, budynek będzie osadzony na filarach, co doda mu lekkości – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Inwestycja oferuje 288 mieszkań, z czego około 60 proc. została już zarezerwowana. Apartamenty Rytm będą gotowe na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2023 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia WWAA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Henio
  Gość
  2022-01-13 19:27:35
  Wysokość mieszkań 2,71m i reklamują jako "ponadstandardowa wysokość apartamentów".

 • Gg
  Gość
  2022-01-13 21:32:18
  A co z galeria od echo na kabatach?

 • Techniczny
  Gość
  2022-01-14 11:28:06
  Aby idealnie wkomponować się w otoczenie, budynek będzie osadzony na filarach, co doda mu lekkości – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

  Wkomponować w otoczenie, pewnie część działki musi być czynna biologicznie, ale oczy mydlą wkomponowaniem w otoczenie :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.