Hotel NYX debiutuje na polskim rynku

2018.11.05

Za niespełna dwa lata zainauguruje hotel NYX w powstającym w Warszawie kompleksie Varso. Będzie to pierwszy obiekt tej marki w Polsce.

Pierwszy hotel NYX w Polsce funkcjonował będzie w kompleksie Varso, który powstaje przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II i ulicy Chmielnej. Na gości 4-gwiazdkowego obiektu czekało będzie 331 pokoi na piętnastu pietrach wieżowca. Łączna powierzchnia hotelu wyniesie prawie 20 000 mkw.

Nazwa marki NYX nawiązuje do imienia greckiej bogini nocy. Oferta hotelowa adresowana jest zwłaszcza do młodszych pokoleń podróżników. Obiekty tej marki są miejscami otwartymi, sprzyjające przenikaniu się nawet najbardziej nietypowych stylów życia, sztuki i designu. NYX działa już m.in. w Mediolanie, Madrycie, Pradze, Monachium, Tel Awiwie i Jerozolimie.

Otwarcie pierwszego hotelu NYX w Polsce nastąpi w 2020 roku.

W procesie poszukiwania operatora hotelowego przez HB Reavis uczestniczyli eksperci Cushman & Wakefield. W negocjacjach umowy najmu z siecią Leonardo Hotels, HB Reavis doradzała firma Hotel Professionals, która wspierała też inwestora na początkowym etapie planowania hotelu w Varso.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.