Fundamental Group dla Dom Development


2017.02.28
Autor: Urbanity.pl
Fundamental Group, będąca jedną z kluczowych warszawskich firm na rynku budowlanym w Polsce, realizuje kolejną inwestycje? mieszkaniowa? dla Dom Development. Spółka jest generalnym wykonawcą budowy I etapu Wilno VI oraz całej infrastruktury wokół osiedla.

Nowy kontrakt z Dom Development podpisano w lutym br. - Fundamental Group wcześniej zrealizowała 2 etapy projektu Wilno. Przy ul. Wiernej na warszawskim Targówku, w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Zacisze Wilno, powstanie 7 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 300 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 32,09 mkw. do 97,41 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 335 stanowisk parkingowych w garażu podziemnym. Ponadto w parterze zaplanowano powstanie 6 lokali usługowych.

Do tej pory Fundamental Group wybudował 2 części osiedla: Wilno I i Wilno II. Budowa wieloetapowego osiedla Wilno rozpoczęła się w 2010 roku, a kolejny etap inwestycji zaplanowano zrealizować do września 2018 roku. Docelowo cała inwestycja ma pomieścić ponad 2500 mieszkań i stać się małym samowystarczalnym miasteczkiem prawobrzeżnej stolicy


- komentuje Jarosław Brzozowski, Członek Zarządu ds. produkcji z Fundamental Group.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.