Firma brokerska z biurem w wieżowcu Skyliner na Woli


2022.03.30
Autor: Urbanity.pl
Nowa siedziba firmy brokerskiej Capital.com mieściła się będzie w wieżowcu Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Capital.com to platforma inwestycyjna, która umożliwia inwestorom indywidualnym uczestniczenie w rynkach finansowych. Firma brokerska oferuje inwestorom łatwy dostęp do ponad 6 000 światowych rynków i posiada klientów w ponad 180 krajach. Swoje biura ma w Wielkiej Brytanii, na Gibraltarze, w Australii i na Cyprze.

W sierpniu bieżącego roku firma brokerska Capital.com wprowadzi się do biurowca Skyliner zlokalizowanego w biznesowej części Woli. Nowa siedziba o powierzchni prawie 3 000 mkw. na dwóch piętrach wieżowca. W transakcji najemcę reprezentowała agencja MAXON Nieruchomości, natomiast Grupę Karimpol – zespół CBRE.

W ciągu ostatnich dwóch lat nasze zatrudnienie wzrosło prawie pięciokrotnie. Jesteśmy dumni, że wprowadzamy się do naszego nowego biura w warszawskim Skylinerze, nowoczesnym budynku, który już obecnie staje się ikoną miasta – powiedział Jonathan Squires, Prezes Zarządu Grupy Capital.com.

Skyliner to jeden z siedmiu najwyższych budynków w Polsce, która oferuje 49 000 mkw. przestrzeni do pracy na 49. kondygnacjach. Biurowiec dysponuje na niższych poziomach także powierzchnią przeznaczoną pod usługi, handel i gastronomię. Na 165 m wysokości położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy.

Pięciopoziomowy parking Skylinera jest przewidziany dla 428 samochodów, posiada stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych, a także miejsca parkingowe dla 330 rowerów z pełną infrastrukturą dla miłośników jednośladów.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.