Ekskluzywna inwestycja premium na Mokotowie. Belgowie z nowym projektem przy parku Arkadia

2021.10.11

W Warszawie powstanie nowa inwestycja z segmentu premium, która zaoferuje zaledwie cztery ekskluzywne apartamenty, z których każdy położony jest na oddzielnym piętrze z bezpośrednim dostępem do windy.

Na Mokotowie, w sąsiedzie parku Arkadia w Warszawie zrealizowana zostanie nowa inwestycja z segmentu premium - Orkana Apartments.

W czwartek, 7 października oficjalnie zaprezentowana została nowa inwestycja na mapie Warszawie, która zapoczątkuje nowy segment na rynku nieruchomości premium w stolicy. Inwestorem jest Ciril Poland, spółka należąca do belgijskiej grupy Democo.

Orkana Apartments to butikowy projekt o elitarnym charakterze. Na trzech piętrach zaplanowano zaledwie cztery ekskluzywne apartamenty z trzema lub czterema sypialniami i dwiema toaletami, z których każdy położony jest na oddzielnym piętrze z bezpośrednim dostępem do windy. W ofercie znajdują się: apartament na parterze o powierzchni118 mkw. z prywatnym ogródkiem o wielkości 329 mkw., a na pierwszym, drugim i trzecim piętrze mieszczą się mieszkania o powierzchni 156 mkw. z balkonem i tarasem o łącznej powierzchni 38 mkw.

Każde mieszkanie dysponowało będzie dwoma miejscami parkingowymi oraz komórką lokatorską we wspólnej, podziemnej hali garażowej. Połowa miejsc posiadała będzie specjalne gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

W butikowym apartamentowcu znajdą się zaprojektowane na zamówienie elementy sztuki użytkowej jak ręcznie robione drzwi, designerskie żyrandole czy też dywany z powtarzającym się monogramem inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.