Echo tworzy Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie

2018.02.14

Trwa realizacja nowej warszawskiej inwestycji spółki Echo Investment na Dolnym Mokotowie - Moje Miejsce. Wielofunkcyjny kompleks zaoferuje mieszkania, biura, lokale handlowo-usługowe oraz otwarte przestrzenie: zielone skwery i otwarte place. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci.

Echo Investment tworzy - po Browarach Warszawskich - kolejny kawałek dobrego miasta. Przy ulicy Bethovena na Dolnym Mokotwie trwa już budowa inwestycji Moje Miejsce. Projekt zakłada budowę pięciu budynków mieszkalnych, w których znajdą się 244 mieszkania, dwóch budynków biurowych o łącznej powierzchni 34 000 metrów kwadratowych oraz lokali handlowo-usługowych.

Moje Miejsce to również otwarta przestrzeń do pracy dla 3 500 osób, place, kawiarnie, restauracje, delikatesy, place zabaw oraz liczne udogodnienia, m.in. stacje wypożyczenia rowerów oraz car sharingu. Według zapewnień inwestora, działka zostanie w 20 proc. pokryta trawnikiem, kwiatami, krzewami i drzewami. Zieleń ma się znaleźć również na dachach budynków. Inwestycja będzie certyfikowana w systemie BREEAM.

Jesienią 2017 roku rozpoczęła się budowa pierwszego biurowca, a już za kilka tygodni rozpocznie się realizacja budynków mieszkalnych wraz z drugim obiektem biurowym. Całość ma być gotowa pod koniec 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Mirek118
    Gość
    2018-06-11 12:59:13
    Nie daleko ulicy Bethovena mieszkam i widzę tą budowę. :) Bardzo fajnie że tak warszawa się rozwija. Wiem jeszcze że w warszawie ma powstać implant ekologiczny,

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.