Echo Investment chce wprowadzić nowe funkcje do biznesowej części Mokotowa

2020.11.24

Na warszawskim Służewcu, w biznesowej części Mokotowa, Echo Investment we współpracy z pracownią architektoniczną BBGK Architekci stworzą nowe osiedle z parkiem liniowym i szkołą dla co najmniej 250 dzieci.

Kwartał przy ulicy Wołoskiej i Konstruktorskiej, w miejscu dwóch starszych biurowców oraz dużej rezerwy terenu, Echo Investment wybuduje osiedle, które zaprojektowane zostało przez pracownię BBGK Architekci. Działka ma powierzchnię około 4,7 ha.

Docelowo osiedle składało się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się około 1 200 mieszkań na sprzedaż oraz budynek z mieszkaniami na wynajem. Deweloper zaplanował również zróżnicowane tereny zielone oraz przestrzenie wspólne i publiczne.

Warszawskie osiedle Echo Investment na Mokotowie będzie mogło się pochwalić parkiem liniowym wzdłuż ulicy Wołoskiej, który w przyszłości mógłby poprowadzić aż do Pola Mokotowskiego. Ponadto powstaną ścieżki dla rowerzystów i pieszych.

Łącznie na terenie osiedla oraz w bezpośrednim sąsiedztwie, zieleń zajmie aż 3 ha. Deweloper wybuduje przy ulicy Konstruktorskiej również szkołę dla co najmniej 250 dzieci z młodszych klas. Za projekt placówki odpowiada pracownia WWAA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.