Domy jednorodzinne i zabudowa wielorodzinna - nowa inwestycja na Mokotowie

2021.04.02

Na Czerniakowie Południowym w dzielnicy Mokotów w Warszawie powstanie inwestycja, która łączyła będzie zabudowę jednorodzinną z budynkami wielorodzinnymi.

Firma Greenfields na zlecenie jednego ze swoich klientów opracowuje projekt budowy nowego osiedla, które zlokalizowane będzie przy ulicy Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie. Obecnie teren na Czerniakowie Południowym jest mocno zaniedbany: działki są niezagospodarowane, zaśmiecone i porośnięte chaszczami. Dzięki firmie Greenfields wkrótce się to zmieni, a teren zyska zupełnie nowe oblicze.

W ramach przygotowanej koncepcji powstać ma zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz dwa budynki wielorodzinne z częścią usługową. Łączna powierzchnia działek, które są pod opieką Greenfields to ok. 6 ha. Docelowo zabudowa będzie kontynuowana także w kierunku ulicy Wolickiej.

W ramach planowanej inwestycji na Czerniakowie Południowym powstać ma także nowy układ drogowy wraz z doprowadzeniem niezbędnej infrastruktury, w tym sieć ciepłownicza, wodociągowa, elektryczna.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Radek
    Gość
    2021-04-02 15:16:09
    No to jeszcze trochę potrwa, sądząc po projekcie przy Wilanowskiej, wielokrotnie zmienianym.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.