Dobiega końca przebudowa warszawskiego kompleksu Dzielna 60

2014.10.27

Pod koniec roku zakończyć ma się gruntowna modernizacja oraz rozbudowa warszawskiego kompleksu biurowego Dzielna 60. Inwestorem jest firma Ochnik Development, a za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Projektów Kazimierski i Ryba.

Inwestycja, która trwa już od 2011 roku weszła właśnie w decydującą fazę przebudowy. Kompleks znajdujący się na warszawskim Muranowie, pomiędzy ulicami Dzielną, Pawią i Esperanto, zostanie oddany do użytku pod koniec bieżącego roku.

W ramach rozbudowy kompleksu dobudowane zostały trzy szklane kondygnacje, które zaoferują dodatkowo ponad 1 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz panoramiczną windę. Według projektu biura Kazimierski i Ryba, elewacje obiektów będą wykonane z cegły z elementami piaskowca, alucobondu i szkła.

Dzielna 60 do kompleks pięciu budynków biurowych, które łącznie oferują około 20 tys. mkw. powierzchni biurowej. Dodatkowo dla zmotoryzowanych przygotowano 200 miejsc parkingowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Jax
    Gość
    2015-03-27 15:50:04
    Już zakończyli przebudowę i muszę powiedzieć, że wygląda to teraz naprawdę świetnie. Aż miło w przerwie na dziedzińcu posiedzieć :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.