Długoterminowy wynajem LivUp przy Targowej 17 w Warszawie

2020.06.22

Aurec Capital Poland jest nowym właścicielem nieruchomości przy ulicy Targowej 17 w Warszawie, na której powstaje inwestycja z mieszkaniami na wynajem długoterminowy pod marką LivUp.

Nabycie nieruchomości przy ulicy Targowej jest trzecią zakupioną przez firmę Aurec Capital Poland inwestycją na rynku PRS (Private Rented Sector). Wcześniej spółka zakupiła dwie inne warszawskie nieruchomości - przy ulicy Puławskiej 186 i Jagiellońskiej 36.

Targowa 17 to trzy budynki wielorodzinne, które łącznie oferowały będą około 150 mieszkań wraz z lokalami komercyjnymi. Będą to mieszkania na wynajem długoterminowy z dodatkowymi usługami oraz udogodnieniami dla najemców. Inwestycja realizowana jest pod marką LivUp.

Nieruchomość przy ulicy Targowej znajduje się w dzielnicy Praga Północ. Budowa ruszyła w drugim kwartale br., a całość ma być gotowa na początku 2022 roku.

Pod marką LivUp powstaje na Pradze Północ inny projekt firmy Aurec Capital Poland. Przy Jagiellońskiej 36 trwa rewitalizacja kamienicy z 1898 roku, a obecnie trwają już prace wykończeniowe. Inwestycja składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków mieszkalnych, w których już jesienią dostępne będą 83 mieszkania na wynajem. Z kolei na Mokotowie trwa budowa 17-kondygnacyjnego budynku na ponad 200 mieszkań wraz z częścią komercyjną. Puławska 186 będzie gotowa na przełomie 2021 i 2022 roku.

Aurec Capital Poland planuje w ciągu najbliższych lat zakupić kolejne nieruchomości, co pozwoli zbudować portfel kilku tysięcy mieszkań na wynajem.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Puławska 186, Jagiellońska 36, Targowa 17, Aurec Capital Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.