LivUp Puławska 186 - apartamenty o wysokim standardzie w 16-piętrowym budynku na Mokotowie

2022.05.23

Po miesiącu od uruchomienia projektu LivUp Puławska 186 jest już w pełni wynajęty. Apartamentowiec na warszawskim Mokotowie oferuje mieszkania na wynajem o wysokim standardzie.

LivUp z powodzeniem uruchomił w Warszawie swój drugi projekt wynajmu długoterminowego. Przy ulicy Puławskiej 186 na Mokotowie powstał 16-piętrowy budynek, który wyróżnia się szklaną elewacją. Inwestycja dostarczyła na rynek PRS 206 mieszkań od kawalerek do czteropokojowych apartamentów. W parterze mieszczą się cztery lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Budynek mieszczący się u zbiegu ul. Puławskiej i Al. Niepodległości został po miesiącu od uruchomienia w pełni wynajęty. Najemcami są głównie klienci korporacyjni. Inwestycja oferuje mieszkania, które zaprojektowane zostały i urządzone w trzech różnych stylach, a do ich wykończenia użyto m.in. materiałów włoskiej produkcji.

LivUp Puławska 186 oferuje również wiele udogodnień, w tym m.in. sala fitness, lounge room, miejsca postojowe w czteropoziomowym garażu podziemnym, szybki internet, całodobowa ochrona czy dedykowaną aplikację mobilną dla lokatorów, dzięki której w wygodny sposób mogą skontaktować się z administratorem budynku.

Spółka LivUp aktywnie poszukuje projektów inwestycyjnych w Warszawie oraz w Krakowie, a także w innych największych miastach regionalnych w Polsce.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.