DaftCode wybrał Warsaw Spire na swoją siedzibę

2015.08.17

Warszawski kompleks Warsaw Spire na placu Europejskim pozyskał nowego najemcę. W kwietniu przyszłego roku, firma DaftCode, która dostarcza zaawansowane rozwiązania IT wprowadzi się do swojej nowej siedziby.

DaftCode zdecydował się ulokować w wieżowcu swoje biura, które będą miały powierzchnię 1700 metrów kwadratowych. Firma informatyczna swoją siedzibę będzie miała w budynku A na 40. piętrze na wysokości 145 metrów. Umowa została podpisana na okres pięciu lat.

Nowy najemca jest polską firmą, która funkcjonuje już na rynku od 2011 roku. Tworzy i rozwija różnorodne produkty dla biznesu i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w produkcji oprogramowania oraz wydajnych i intuicyjnych aplikacji internetowych. DaftCode ma swoje biura również w Argentynie oraz USA.

W oddanym w tym roku budynku B znajduje się Europejska Agencja Frontex oraz BNP Paribas Securities Services SKA Oddział w Polsce. W listopadzie bieżącego roku, do biurowca wprowadzi się Benefit Systems.

W przyszłym roku do kompleksu przeprowadzą się Samsung, Ghelamco Poland, Bilfinger HSG Facility Management oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Kompleks Warsaw Spire to zespół trzech budynków biurowych o powierzchni 100 tys. mkw. w najwyższym standardzie technicznym i certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

Poziom komercjalizacji na sześć miesięcy przez zakończeniem inwestycji wynosi ponad 60 procent.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.