Cordia rusza ze swoim najwyższym budynkiem w Europie


2019.08.19
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji firmy Cordia Polska w Warszawie. Horyzont Praga będzie nowoczesnym apartamentowcem po prawej stronie Wisły.

19 sierpnia Cordia Polska rusza z przedsprzedażą swojej inwestycji w Warszawie - Horyzont Praga. U zbiegu ulic Ostrobramskiej i Rodziewiczówny powstanie apartamentowiec ze 164 mieszkaniami.

Deweloper posiada już prawomocne pozwolenie na budowę apartamentowca i w sierpniu przystąpił do realizacji projektu. Horyzont Praga składa się z wyższej, dominującej części, która będzie miała 18 kondygnacji oraz niższej - 5-kondygnacyjnej. Warszawska inwestycja będzie najwyższym budynkiem w portfolio Cordia w Europie.

Osiedle oferuje mieszkania, których metraże kształtują się od 35 do 128 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale posiadały będą balkony, loggie lub tarasy, a mieszkania na parterze w ogródki do 50 mkw. W części parterowej inwestycji zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową.

Przyszli mieszkańcy Horyzont Praga będzie mieli do dyspozycji zielone patio, rowerownię, stojaki na rowery, a pod budynkiem 2-kondygnacyjną halę garażową z boksami rowerowymi i miejscami dla aut elektrycznych.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Latergrupa Architekci, a wykonawcą osiedla jest firma Kalter. Horyzont Praga zostanie oddana do użytku w III kwartale 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.