Coca‑Cola wybiera na biuro wieżowiec w centrum Warszawy. Przeprowadzka do nowej siedziby na początku 2023 roku


2022.11.07
Autor: Piotr Maślak
Wieżowiec Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie stał się nową siedzibą Coca‑Cola Poland Services Sp. z o.o., spółki zależnej The Coca-Cola Company. Około 110 pracowników firmy przeprowadzi się do biurowca na początku 2023 roku.

Coca‑Cola Poland Services Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku napojów bezalkoholowych. Spółka oferuje wsparcie marketingowe takich marek jak: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley, Cappy oraz jest właścicielem znaków towarowych lokalnych marek wód mineralnych: Kropla Beskidu i Kropla Delice.

Właściciel wiodących marek napojów bezalkoholowych, który obecny jest w ponad 200 krajach na całym świecie, podpisał w ostatnim czasie umowę najmu na prawie 2 400 mkw. powierzchni biurowej w wieżowcu Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Flagowa inwestycja Grupy Karimpol stanie się nową siedzibą Coca‑Cola Poland Services, do której się wprowadzi na początku 2023 roku razem z ponad 110 pracownikami. W transakcji najemcę reprezentowała agencja JLL, natomiast Grupę Karimpol – zespół CBRE.

Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że dzięki Coca-Cola pozyskaliśmy do Skylinera znaną na całym świecie i kultową markę. Podkreśla to pozycję, jaką Skyliner zdobył na rynku i pozwala nam pozyskiwać renomowane międzynarodowe firmy, które wybierają Skyliner jako swoją przyszłą przestrzeń do pracy. Od czasu lockdownów związanych z pandemią staramy się dostosować Skyliner do zmieniających się wymagań pracy w nowym modelu organizacji biura, z którym borykają się firmy na całym świecie. Podpisanie kontraktu z Coca-Colą to kolejne potwierdzenie, że nasza droga okazała się sukcesem
powiedział: Andreas Prokes, partner zarządzający i współwłaściciel Grupy Karimpol

Skyliner to nowoczesny biurowiec oferujący 49 000 mkw. powierzchni najmu na 42 kondygnacjach. Do grona najemców wieżowca należą takie firmy jak Mindspace, MicroStrategy, Dom Maklerski X-Trade Brokers (XTB), DXC Technology i Luxoft, Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce, iTechArt, Booksy, Bolt, Mindspace, Onwelo, Capital.com, Tarkett oraz Wento.

Atrakcją Skylinera jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy na wysokości 165 metrów, a także najwyższe w Polsce, aż 16-metrowe lobby biurowe. Projekt architektoniczny biurowca powstał w pracowni APA Wojciechowski.

Komentarze


  • Ленин
    Gość
    2022-11-09 21:06:25
    Coca cola to marka trującą cały świat i jeszcze wystawiona teraz na piedestał

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.