CityFlow na Woli. Nowa inwestycja Okam Capital z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców


2022.08.25
Autor: Piotr Maślak
Około 750 mieszkań, ogród warzywny, amfiteatr, strefa relaksu z leżakami i hamakami, przestrzeń dla czworonogów czy klub mieszkańca - tak prezentuje się najnowsza inwestycja Okam Capital w Warszawie. Deweloper otrzymał właśnie pozwolenie na budowę osiedla CityFlow przy Redutowej 9.

Okam Capital dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę inwestycji CityFlow w Warszawie. Nowy projekt dewelopera powstanie w dzielnicy Wola, na działce przy ulicy Redutowej 9.

CityFlow to osiedle budynków wielorodzinnych, które docelowo zaoferuje 743 mieszkania w czterech budynkach o wysokości od 4 do 8 pięter. Pierwszy etap inwestycji na Woli zakłada budowę dwóch 8-piętrowych budynków, w których znajdą się 334 mieszkania. W ofercie dewelopera dostępne są lokale o wysokości do 2,8 m i metrażach od 29 do 193 mkw. Na ostatnich kondygnacjach zaplanowano penthouse'y z tarasami na dachu. W parterze znajdzie się lokal z przeznaczeniem pod strefę mieszkańca.

Osiedle powstanie na działce , której ok. 40% będzie powierzchnią biologicznie czynną. Okam Capital zaplanował specjalne strefy aktywności, relaksu i spotkań. Na terenie CityFlow dostępny będzie dla mieszkańców ogródek warzywny, zaciszna enklawa z leżakami i hamakami, amfiteatr oraz plac z mgłą wodną, plac zabaw czy część przeznaczona dla miłośników street workoutu; znajdzie się tu również teren rekreacyjny dla zwierząt. Dodatkowo inwestycja będzie zaopatrzona w liczne rozwiązania ekologiczne, w tym m.in. oczyszczacze powietrza i podzlewowe filtry do wody w każdym mieszkaniu, bezpłatna wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, punkty ładowania urządzeń mobilnych, panele fotowoltaiczne na budynkach, stacja do serwisu rowerów czy klub mieszkańca z przeznaczeniem pod wspólne aktywności mieszkańców.

W garażu podziemnym przewidziano ponad 926 miejsc postojowych, a także niemal 300 komórek lokatorskich. Na terenie osiedla pojawią się również miejsca na stojaki na rowery.

Prace budowlane rozpoczną się w IV kwartale tego roku.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w IV kwartale 2022 r. I etap CityFlow będzie gotowy w IV kwartale 2024 roku. W ramach rozpoczętej przedsprzedaży, zakupionych zostało już ponad 25% mieszkań w etapie I. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Dedeco.

Komentarze


 • OlgaO
  Użytkownik
  2022-10-11 07:43:43
  Plusy sobie sam każdy dopowie, wiadomo że Wola to nie Mokotów czy Żoliborz ale też nie Białołęka. Z minusów tej inwestycji to przede wszystkim plan wiecznego odwlekania budowy, klienci rezygnują z umów przez co ledwie dostali pozwolenie na budowę, wysypało się wielu klientów którzy rok temu podpisali umowy, a teraz odłożyli rozpoczęcie budowy i mamią osoby przed podpisaniem umowy że już niebawem budowa ruszy. Tymczasem deweloper nie może ruszyć z budową bo dopiero kończy inwestycję na Służewcu gdzie ma kilkadziesiąt niesprzedanych mieszkań w gotowym budynku. W tej inwestycji coraz to nowym klientom oferuje się coraz lepsze warunki finansowe więc nic dziwnego że klienci porezygnowali z umów pod płaszczykiem opóźnień. Warto mieć na względzie że okolica ma duży hałas niosący się z miasta i okna bezpośrednio na cmentarze, kościół dni ostatnich a także planowany jest gigantyczny plac zabaw na których uciechom nie będzie końca ale na pewno wpłynie to na komfort i spokój mieszkańców. Mieszkania premium są niefunkcjonalne gdyż zaprojektowano je tak że sąsiad sąsiada z salonu na tarasie obserwuje i na odwrót jeden drugiemu robi hałas pod oknami, deweloper to wie bo sami przyznają, że klienci kręcą na to nosem.

 • OlaKowal
  Gość
  2023-02-14 10:23:47
  Dzień dobry. Szukam osób, które podpisały, bądź są w trakcie podpisywania umowy deweloperskiej na tę inwestycję i mają problem z kontaktem z deweloperem lub wyegzekwowanie swoich próśb i propozycji w umowie deweloperskiej. Mój email: ola_kowaluk@wp.pl

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.