Wkrótce budowa osiedla na 750 mieszkań na warszawskiej Woli


2022.11.29
Autor: Piotr Maślak
Wkrótce rozpocznie się budowa pierwszego etapu inwestycji Cityflow przy Redutowej w Warszawie. Okam Capital, jako deweloper podpisał umowę z generalnym wykonawcą inwestycji firmą Unibep. Docelowo powstanie prawie 750 mieszkań.

W pierwszym etapie warszawskiej inwestycji Cityflow powstaną dwa budynki wielorodzinne, w których znajdą się 333 mieszkania. Prace budowlane rozpoczną się w IV kwartale 2022 roku, a ich koniec planowany jest na IV kwartał 2024 roku. Deweloperem jest OKAM Capital, natomiast generalnym wykonawcą została firma Unibep.

Cityflow to osiedle budynków wielorodzinnych, które powstanie na działce przy ulicy Redutowej 9 w Warszawie. Łącznie ok. 40 proc. (ok. 1,5 ha) całej działki stanowi powierzchnia biologicznie czynna. Centralną część osiedla będzie plac z fontanną, otoczony specjalną strefą aktywności, relaksu i spotkań. Do wspólnego użytkowania będzie m.in. ogródek warzywny, zaciszna enklawa z leżakami i hamakami, amfiteatr do organizacji wydarzeń, plac zabaw, teren rekreacyjny dla zwierząt oraz część przeznaczona dla miłośników street workoutu.

I etap Cityflow dostarczy na rynek 333 mieszkania o metrażach od 29 do 193 mkw. w budynkach liczących maksymalnie 9 kondygnacji (w zabudowie kaskadowej od 6 do 9 kondygnacji). Miejsca parkingowe, których łącznie będzie 400, znajdą się m.in. w 2-poziomowej hali garażowej. W parterze zaplanowano miejsce na dwa lokale handlowo-usługowe.

Docelowo Cityflow zaoferuje 749 mieszkań o wysokości do 2,8 m w czterech budynkach wielorodzinnych. Wśród udogodnień mieszkańcy będą mieli m.in. oczyszczacze powietrza i podzlewowe filtry do wody w każdym mieszkaniu, bezpłatna wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, stacja do serwisu jednośladów, system automatycznego nawadniania terenów zielonych zbieraną wodą deszczową, a także klub mieszkańca.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Dedeco.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.