Chełmska w Warszawie zmienia właściciela

2018.12.19

Sprzedany został jeden z ostatnich niezagospodarowanych gruntów o tak dużej powierzchni położonych w pobliżu centrum Warszawy. Spółka Sando sprzedała niezabudowany grunt inwestycyjny o powierzchni 51 708 mkw.

Hiszpański inwestor sprzedał niezabudowany grunt inwestycyjny znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Chełmskiej i Czerniakowskiej w Warszawie. Powierzchnia działki wynosi 51 708 mkw. W negocjacji warunków umowy sprzedającemu doradzał Colliers International.

Działka inwestycyjna przy ulicy Chełmskiej to jeden z ostatnich niezagospodarowanych gruntów o tak dużej powierzchni położonych w pobliżu centrum miasta. Grunt ma potencjał pod zabudowę mieszkaniową i biurową. Dla nieruchomości wydano już ostateczną decyzję o pozwoleniu na budowę pierwszego etapu inwestycji - 12 337 mkw. powierzchni mieszkaniowej, 8719 mkw. usługowej i 36 369 mkw. powierzchni biurowej. Zgodnie z analizą architektoniczną nieruchomości całkowity potencjał zabudowy działki szacowany jest na blisko 100 000 mkw. powierzchni sprzedaży lub wynajmu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.