Centrum Królewska w Warszawie z certyfikatem

2016.03.23

Biurowiec Centrum Królewska, który znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej uzyskał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie "Very Good" w kategoriach Building Management oraz Asset Performance. Właścicielem budynku jest firma Rezydent S.A.

Centrum Królewska to warszawski budynek biurowy, który oferuje pomieszczenia w standardzie technicznym klasy A. Budynek przy ulicy Marszałkowskiej 142 dysponuje powierzchnią użytkową na poziomie prawie 11 000 mkw. Na parterze obiektu mieści się hol wejściowy, recepcja oraz lokal usługowy z oddziałem Banku Zachodniego WBK. Pod biurowcem znajduje się 3-poziomowa hala garażowa na 110 stanowisk.

Lokale biurowe zostały rozplanowane na piętrach od pierwszego do trzynastego. Budynek został wyposażony w nowoczesne systemy techniczne. Za projekt architektoniczny odpowiada Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates.

Certyfikacja BREEAM jest jedną z najpopularniejszych metod oceny jakości istniejących budynków w Europie. Warszawski biurowiec uzyskał ocenę "Very Good" w kategoriach Building Management i Asset Performance.

W procesie certyfikacji właściciela obiektu, wspierała firma doradcza Cushman & Wakefield.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Królewska, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.