Centrum eventowo-konferencyjne na szczycie prawie 200-metrowego wieżowca w centrum Warszawy


2023.02.22
Autor: Piotr Maślak
Grupa Karimpol podpisała umowę wynajmu powierzchni na 41. i 42. piętrze wieżowca Skyliner w Warszawie z renomowaną firmą eventowo-konferencyjną - Villą Foksal. Otwarcie wyjątkowego centrum nastąpi we wrześniu 2023 roku.

W wynajętej przestrzeni o powierzchni 830 mkw Villa Foksal planuje otworzyć zupełnie nowe centrum eventowo-konferencyjne we wrześniu 2023 roku. Centrum będzie oferowało najnowocześniejsze technologie multimedialne, w pełni wyposażoną kuchnię oraz przestrzeń z widokiem na panoramę miasta. Autorem nowoczesnego designu wnętrz jest studio architektoniczne MIXD.

Właściciele Villi Foksal reprezentowani przez firmę ShareSpace, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych, widzą w Skylinerze doskonałą okazję do rozwoju swojej działalności i uzupełnienia dotychczasowej oferty, czyli oranżerii i ogrodu Villa Foksal w sercu Warszawy. Centrum będzie doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, w tym imprez firmowych, konferencji, spotkań branżowych i prywatnych, a dzięki swojej lokalizacji w centrum biznesowej Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego będzie łatwo dostępne dla gości.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszej nowej przestrzeni w budynku Skyliner, którego lokalizacja w biznesowej dzielnicy Warszawy oraz ponadczasowa architektura uzupełnią naszą ofertę przy ul. Foksal. Dzięki temu będziemy w stanie świadczyć komplementarne usługi dla naszych klientów
powiedział: Paweł Chmielewski, właściciel Villi Foksal

Villa Foksal od ponad 25 lat zapewnia swoim klientom wyjątkowe przeżycia i jest jednym z ulubionych miejsc organizacji prestiżowych wydarzeń i konferencji w Warszawie i innych regionach Polski.

Ogromnie się cieszymy, że nowa lokalizacja Villi Foksal znajdzie się na dwóch najwyższych poziomach Skylinera. Nasz Skybar, podobnie jak cały budynek, charakteryzuje się wyjątkowym i eleganckim designem, a charakterystyczne zakończenie biurowca w kształcie żagla, stało się już symbolem Ronda Daszyńskiego, który teraz będzie kojarzył się z naszym nowym najemcą
powiedział: Harald Jeschek, partner zarządzający w Grupie Karimpol

Skyliner to nie tylko jedna z najwyższych wieżowców w Warszawie, ale również jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie budynków w mieście. To dzieło Grupy Karimpol, które zdobyło prestiżowy certyfikat BREEAM Excellent, potwierdzający jego przyjazność dla środowiska. Jedną z największych zalet Skylinera jest jego zrównoważony charakter - budynek korzysta w 100% z odnawialnych źródeł energii, co przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych gazów do atmosfery.

Skyliner oferuje ogromne możliwości pod względem przestrzeni biurowej i handlowej. Zajmuje powierzchnię ponad 49 000 mkw., co umożliwia wygodne mieszkanie dla firm i sklepów na 42 kondygnacjach. Dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji, budynek oferuje wspaniałe widoki na panoramę miasta, co jest dodatkowym atutem dla firm, które poszukują prestiżowych siedzib. Skyliner to z pewnością jeden z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie dla firm i przedsiębiorstw

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.