BPI podpisała umowę na generalne wykonawstwo inwestycji Wola Tarasy


2013.05.06
Autor: Urbanity.pl
Firma deweloperska Batipont Immobilier S.A. Oddział w Polsce (BPI) podpisała ze spółką CFE Polska Sp. z o.o. umowę na generalne wykonawstwo prac budowlanych swojej pierwszej warszawskiej inwestycji, tj. kompleksu mieszkaniowego Wola Tarasy, położonego na warszawskiej Woli. Planowane rozpoczęcie budowy przez generalnego wykonawcę ustalono na 6 maja 2013 r. Zakończenie realizacji prac zawartych w umowie jest przewidziane na koniec 2014 r.

W ramach inwestycji Wola Tarasy zlokalizowanej przy ulicy Obozowej 16 w Warszawie, powstanie 159 mieszkań o powierzchni łącznej 7446,05 m2. W sześciopiętrowym budynku na ostatnim piętrze mieścić się będą apartamenty o powierzchniach od 60 do 128 m2 z dużymi tarasami. Pozostałe dostępne mieszkania są o metrażach od 24 do 166 m2. Ponad połowa oferowanych mieszkań w Wola Tarasy to mieszkania typu studio. Cały parter natomiast przeznaczony jest na punkty usługowe m.in. sklep, drogerię, bank.

Firma deweloperska BPI, będąca częścią grupy CFE, to jeden z wiodących belgijskich deweloperów, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w inwestycjach mieszkaniowych, biurowych i handlowych. Wola Tarasy to pierwsza inwestycja BPI w Warszawie.

Spółka CFE Polska jako generalny wykonawca, rozpoczęła działalność w Polsce w 1996 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.