Warszawa - herb

Warszawa

Współtworzyli
Grand Grand
163
Wo92 Wo92
128
mickam mickam
114
Nef
8
coyote91
7
KowalczykaPL
4
agencja4dl.pl
3
Miniaturka Bliski Tarchomin

Bliski Tarchomin
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Białołęka
Otaczające ulice
Kowalczyka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2012 wrzesień
Zakończenie budowy
2018 lipiec
Inwestor/deweloper
Grupo Lar Real Estate Polonia

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
14
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
10492 m2
Powierzchnia użytkowa
4663 m2
Powierzchnia zabudowy
990 m2
Kubatura
32294 m3
Lokale mieszkalne
198

Opis

Warszawska zabudowa mieszkalna w obrębie dzielnicy Białołęka przy ulicy Kowalczyka. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2012, a dobiegła końca we lipcu 2018 roku. Całkowita powierzchnia tej czternastokondygnacyjnej nieruchomości równa się ponad 10 tys. m.kw., zaś użytkowa blisko 5 tys. m.kw.. Gmach jest inwestycją deweloperską Grupo Lar Real Estate Polonia z Warszawy, a jego generalnymi wykonawcami są spółki Erbud z Warszawy i Przedsiębiorstwo Budowlane Polbud. W odległości 80 metrów znajduje się osiedle Kowalczyka 3, 5, 186 metrów dalej budowane jest Osiedle Morelowa, a 237 metrów dalej znajdują się Atal Marina Apartamenty.

Informacje dodatkowe

 • na parterze lokale usługowe
 • inwestycja realizowana w czterech etapach
 • I etap inwestycji zrealizowany 09.2012-03.2014
 • II etap zrealizowany 07.2014-11.2015
 • III etap w budowie - 07.2016 - 2017
Ostatnio zmodyfikowano 2019-02-01 13:18:25

Powiązane firmy

Forum opinii Bliski Tarchomin


 • Oszukany
  Gość
  2015-06-14 16:09:28
  Ta inwestycja to jedna,wielka w top. ..niedokończona inwestycja (wykonawca zszedł z budowy), liczne poprawki a cena niska ale takie samo wykonanie - na najniższym poziomie. Do tego bardzo wysoki czynsz i zarządca który nic nie robi a którego nie można się pozbyć. Uważajcie na tą inwestycje.

 • Przyszły lokator
  Gość
  2015-07-07 12:20:49
  Budowam idzie cały czas i jest nawet wyprzedenie harmonogramu, więc nie wiem skąd masz takie info. Ale jedno jest pewne. Developer zmienił projekt i to zasadniczo. Zamiast balkonów będą loggie, czyli mniej światła. Szkoda tylko ze nabywców niepoinformowano o zmianach. Zresztą do teraz na ich stonie są plany mieszkań z balkonami. Aż strach pomyśleć jakie jeszcze zmiany tam nastąpiły. I dlatego odradzam zakup u tego developera mieszkań niewybudowanych, bo przy odbiorach może się okazać ze otrzymujmy zupełnie coś innego niż kupowaliśmy. I co - oddać? Nie odebrać jak MDM uruchomiony? Jako nabywca odradzam.

 • Mieszkaniec
  Gość
  2015-07-07 22:00:32
  Dziwne... do mieszkańców bloku I inwestycji (wszystkich) trafiły do skrzynki - wczoraj czyli 06.07.2015 ulotki, że deweloper ma problemy z budową i inne komunikaty. To samo potwierdza osoba, która blisko współpracuje z deweloperem. Na oficjalnym forum inwestycji, pojawił się wpis kogoś, kto kupił mieszkanie w II etapie i został poinformowany o opóźnieniach... niważne.
  Jedno jest pewne, ta inwestycja to fuszerka - wszystko po taniości, duzo poprawek, jeszcze więcej niedociągnięć. Jak patrzę na pierwszy etap Atal to szczerze - dopłaciłbym spokojnie 500 zl/m i tam to przynajmniej wygląda, a tu wystarczy wejść do środka - mieszkańcy musieli walczyć prawie rok o to, aby drzwi się domykały (a to tylko jedna z miliona rzeczy). To jakaś żenada. Jedno przesłanie od mieszkańca - TU O WSZYSTKO TRZEBA WALCZYĆ. JEDNA, WIELKA FUSZERKA.

 • johny
  Gość
  2015-07-09 18:58:33
  Niestety, wszystko co opisuje @oszukany i @mieszkaniec jest prawdą. Wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Firma zarządzająca została wybrana przez dewelopera tak, żeby nie robić mu problemów i generalnie niczego nie robić tylko kasę brać. Zgłaszane usterki przez mieszkańców są ignorowane albo naprawiane tak bardzo na odpie*dol, że lepiej było nie zgłaszać. Omijajcie wielkim łukiem

 • Przyszły lokator
  Gość
  2015-07-13 16:01:56
  Warto zaznaczyć że piszemy tu o dwóch etapach. A etep I budowała zapełnie inna forma niż etap II. Więc jakość wykonania na pierwszym nie musi się równać drugiemu. Co więcej po przeczytaniu Waszych wpisów troszkę pogrzebałem i znalazłem info ze ERBUD (ten od 2 etapu) budował też Nowe Bielany. I jakoś nie znalazłem opiń negatywnych o wykonaniu. Dlatego liczę, że nie bedzie takich problemów jak piszecie. Choć sam nie polecam dewelopera, ale to z powodu o którym pisałem wyżej.
  Co do zarządcy. Chyba nikogo nie dziwi taki układ. Gdybyś ty miał firme zarządzającą i dostałbyś nową inwestycję do zarządzania, czyli zlecenie które daje Ci zarobić, gryzłbyś taką rękę? Firma zarządzająca wie ze czekają na nią jeszcze pewnie 2 etapy. A może i dostają inne inwestycje tego dewelopera. Więc skoro Grupolar jest rozdającym karty to wiadomo że będą cicho siedziec i nie robić problemów deweloperowi. Zostaje odwałać zarzdcę wiekszością głosów lub próbować innej drogi dochodzenia swoich praw.

 • Mieszkanka
  Gość
  2015-07-16 06:40:19
  A moim zdaniem, jeśli mieszkańcy pierwszego etapu tak narzekają to deweloperowi powinno to dać do myślenia.I etap powinien być dla niego wizytówką a skoro są niedociągnięcia to uczciwy deweloper powinien znaleźć rozwiązanie a nie chować głowę w piasek. Wszystkim klientom przypominam o ...wspólnej hali garażowej która jest w opłakanym stanie, wspólnym podwórku które jeśli będzie wyglądało jak na makiecie to pójdę osobiście z podziękowaniami do dewelopera.A jeśli będziecie chcieli stworzyć rowerownię lub zagospodarować inne pomieszczenie to pamiętajcie - deweloper ma udziały i nie będzie pomagał wam, o czym my jużyjemy się przekonaliśmy

 • Watchdog
  Gość
  2015-07-22 22:59:21
  Pierwszy etap BT miał budować PolBud i firma ta upadła w trakcie prac, o ile dobrze pamiętam. Fakt, że deweloper jakoś dokończył budynek szczęśliwie i tak należy uznać za wielki plus. O sporej liczbie niedociągnięć można sobie poczytać na forum, ale czyż nie każda nowa inwestycja ma tego typu problemy ?
  Zarządcą nieruchomości jest firma Luxdom. Ta sama, która obsługuje inne inwestycje Grupolar jak Nowe Bielany.

  Drugi etap buduje ERBUD i sprawnie im idzie. Ciekawy jest jeszcze bardziej trzeci etap, który wychodzi już nad poziom ziemi, a nawet wizualizacji nie ma na stronie dewelopera.

 • Rozczarowana
  Gość
  2015-08-28 19:59:19
  Deweloper utrudnia życie mieszkańcom I etapu - blokuje uchwały. Usterki pozostawione mieszkańcom - deweloper nie poczuwa się do ich niezwłocznego naprawienia.
  Trzeci etap - na wizualizacji jakieś górki a w rzeczywistości Modlińska pod oknami. Szkoda, że deweloper nie zamieszcza całego planu inwestycji (osiedla), bo to jak kupowanie kota w worku.

 • xxxx
  Gość
  2015-09-15 15:28:11
  Mieszkania niezgodne z planami. Nie polecam, zmiany nie zostały przedstawione mieszkańcom. Deweloper zastrzegł sobie w umowie termin do końca roku, przy czym zapewniano, że mieszkania zostaną oddane w październiku, a teraz ciągłe zmiany terminów i do tego jest duży problem żeby dowiedzieć się czegokolwiek. Generalnie nie polecam. W takiej cenie można znaleźć lepsze inwestycje w tej okolicy. • Mieszkanka
  Gość
  2015-10-03 08:41:05
  Ludzie - unikajcie tej inwestycji .To jedna wielka porażka. Nieważne jaki jest tam wukonawca- pracownicy ciągle we Fresh Markecie, ci co na budowie to pod wpływem. ...02.10.2015 zadymili całą halę, a jak przyjechała straż to uciekli.
  Mieszkańcy I etapu dopominali się o plac zabaw to chyba robią. ... obok parkingu gdzie mnóstwo spalin.
  Zmieniają plany a dodatkowo próbują składać oferty mieszkańcom I etapu bo parking zmienili i boją się nadzoru budowlanego.
  JEŚLI JUŻ KUPILISCIE TU MIESZKANIE - MIERZCIE JE DOBRZE PRZY ODBIORZE, SPRAWDZAJCIE SZYBY A W SZCZEGÓLNOŚCI MIEJSCA POSTOJOWE KTÓRE SĄ WYKONANE NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI.

 • fuszerka i naciąganie ludzi
  Gość
  2015-10-13 14:31:19
  kupilem mieszkanie w 1 etapie, jakość wykonania inwestycji to TRAGEDIA, ciągle coś się sypie, ciągle coś nie działa i trzeba czekać długo aż durne drzwi będą się domykały, problemów są dziesiątki a deweloper i luxdom mają to w nosie. Obiecywali duży plac zabaw... obiecywali... i umieścili w kącie za blokiem przy wentylacji, nieregularny skrawek ziemi, po prostu pogratulować pomysłowości, oszuści!

 • as
  Gość
  2015-10-15 12:00:26
  witam. zastanawiam się nad kupnem mieszkania z II etapu, który lada moment powinien być zakończony. szukam opinii na temat dewelopera i warunków mieszkania. mogę liczyć na opinię?

 • Kuba
  Gość
  2015-10-20 10:01:08
  Witajcie, ja również zastanawiam się nad kupnem mieszkania w tej inwestycji, ale jak czytam to co piszecie to mam duże wątpliwości... Czy jakieś nowe informacje na ten temat?

 • oszustwo
  Gość
  2015-10-21 16:36:21
  Koszty inwestycji są znowu bardzo niskie. Prosze spojrzeć jak wygląda powierzchnia wokół bloków - plac zabaw - miał być duży a jest malutki w innym miejscu bo lepiej było zrobić parking, część zabawek np. duży domek dziś został wywieziony z budowy bo się nie zmieścił...tragedia. Grupolar=oszuści!! Kupiliśmy mieszkanie w 1 etapie, ciągle jakieś usterki usuwane tygodniami lub pomijane! Kto normalny usuwa kostkę z miejsca parkingowego i usypuje piachem :) Dziadostwo i bieda. Ludzie spójrzcie na Atal Marinę, kilka klas wyżej cena podobna!

 • Marcin
  Gość
  2015-10-29 10:13:17
  moim zdaniem bardzo ładnie się prezentuje - byłem tam odwiedzić mieszkanie od znajomych - bardzo ładne, metraż się zgadza - wszystko tak jak w projekcie - są zadowoleni :)

 • Desen
  Gość
  2015-11-07 09:15:52
  Moim zdaniem bardzo ładne inwestycje. Warto się na nie zdecydowac.

 • Wast
  Gość
  2015-11-07 09:18:55
  Muszę się zgodzić. Jest to świetna firma. Ich oferty jak najbardziej odpowiadają naszym wymaganiom.

 • Tahs
  Gość
  2015-11-07 09:24:37
  Owszem. Tarchomin sam w sobie jest piękną okolicą, a dostanie tam taniego lokum graniczy z cudem. DLatego dziękuj Groupo LAr

 • Gracek
  Gość
  2015-11-07 09:29:03
  Ogólnie, uważam że jest to świetny wybór. Jeżęli szukacie taniego lokum, jak najbardziej.

 • Jarek
  Gość
  2015-11-07 09:36:26
  Ja jeszcze nie miałem okazji kupić mieszkania od nich. Jednak sądząc po opiniach, będzie to dobra decyzja.

 • Tomasz
  Gość
  2015-11-07 20:41:04
  Niedługo minie rok oczekiwania na usunięcie istotnej wady, która uniemożliwia pełne korzystanie z lokalu. Pisma między urzędami latają, a problem dalej nieusunięty. Deweloper nie pozostawia mi wyboru i widać chce spotkać się w sądzie.

 • Warus
  Gość
  2015-11-11 10:29:21
  Zgadzam sięz przedmówcami. Dzięki nim mam naprawdę świetne mieszkanie.

 • Sast
  Gość
  2015-11-11 10:38:06
  Jak dla mnie wybranie tego oswiedla i tych mieszkań to świetny wybór.

 • alal
  Gość
  2015-11-12 08:33:54
  wysyp tych "świetnych"opinii, niepopartych twardymi faktami, wygląda na ustawkę dewelopera.

 • Przyszły lokator
  Gość
  2015-11-13 01:42:40
  Te opinie "och ach" wystawione jednego dnia w odstępie kilkunastu minut to słaba ustawka. Amatorszczyzna. Jak developer ma ochote za takie coś pałcic to się polecam :)))
  A tak na poważnie. Niedługo odbiory. Poczekamy zobaczymy.

 • Karolina
  Gość
  2015-11-15 22:41:05
  Ktoś ogarnia to zamieszanie z garażem ? Za wiele cykli dziennie nadmiernie zużywa mechanizm i brama ma teraz pozostawać otwarta.

 • lokator
  Gość
  2015-11-16 22:00:26
  zapraszam na forum http://bliski-tarchomin.warszawam.pl

 • xxx
  Gość
  2015-11-17 00:52:53
  Polecam zwrócić uwagę z jaką spółką podpisuje się akt notarialny kupując mieszkanie od grupolar, a następnie jakim kapitałem zakładowym dysponuje taka spółka celowa. Na osiem istniejących, ile jest w likwidacji. Życzę powodzenia w dochodzeniu swoich praw po zakupie.

 • Xxxx
  Gość
  2015-11-17 00:57:48
  Przy zakupie mieszkania od grupolar polecam przyjżeć się spółce z aktu notarialnego oraz jakim kapitałem zakładowym dysponuje na poczet przyszłych napraw. Społek CGL jest z osiem, a ile z nich w trakcie likwidacji. Powodzenia.

 • Xxxx
  Gość
  2015-11-17 00:59:08
  Przy zakupie mieszkania od grupolar polecam przyjrzeć się spółce z aktu notarialnego oraz jakim kapitałem zakładowym dysponuje na poczet przyszłych napraw. Spółek CGL jest z osiem, a ile z nich w trakcie likwidacji. Powodzenia.

Ostatnie 3 wypowiedzi:


 • Alicja
  Gość
  2018-05-31 22:12:47
  Czy ktoś orientuje się może, jaka jest cena mieszkania z 1 lub 2 pokojami na Bliskim Tarchominie? Na stronę inwestycji trafiłam z reklamy o wiosennych rabatach na mieszkanie z ogrodem, ale osobiście wolałabym coś znacznie mniejszego.

 • ola44
  Użytkownik
  2019-10-14 11:37:02
  Fajnym mieszkaniem do polecenia na Tarchominie jest Osiedle Przystanek Tarchomin od Victorii Dom, którego sprzedaż niedawno ruszyła. Komunikacyjnie za parę lat będzie coraz lepiej, także warto sprawdzić.

 • Romek Bezdomek
  Gość
  2019-10-15 10:08:23
  Ola 44, spoko, to sprawdzę za parę lat bo na razie jest beznadziejnie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.