Biurowiec Q22 z pierwszym najemcą

2014.11.14

Pierwszym najemcą powstającej u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie wieżowca Q22 została firma Deloitte, która wynajęła 11 tys. mkw. powierzchni na kondygnacjach 17-26. Inwestorem projektu jest kielecka firma Echo Investment.

Jak podają przedstawiciele firmy Echo Investment, inwestycja powstaje zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwają prace budowlane na poziomie +2. Szacuje się, że w połowie przyszłego roku inwestycja osiągnie poziom +38. Całość gotowa ma być w maju 2016 roku/

Biurowiec Q22 to 155-metrowy wieżowiec, który znajduje się przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej w Warszawie i zaoferuje ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod przeszklone lobby. Piętra od 2 do 14 oraz od 18 do 39 zajmą biura w najwyższym standardzie klasy A. Kondygnacje od 14 do 17 zostaną przeznaczone pod centrum konferencyjne, klub fitness czy część restauracyjną. Pod biurowcem znajdzie się 5-kondygnacyjna hala garażowa na 348 miejsc.

Za projekt wieżowca odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Koszt inwestycji to 500 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Q22, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Echo Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.